Donice modernistyczne

Subtelny kształt donicy dużej zagwarantuje udaną aranżację każdej przestrzeni. Wykonana z włókna szklanego tak zwanego fiberglassu odpornego na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. W doskonałej kondycji przetrwa wiele lat. To ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego wnętrza, ogrodu i tarasu. Eksk...

Subtelny kształt donicy dużej zagwarantuje udaną aranżację każdej przestrzeni. Wykonana z włókna szklanego tak zwanego fiberglassu odpornego na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. W doskonałej kondycji przetrwa wiele lat. To ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego wnętrza, ogrodu i tarasu. Ekskluzywne donice designerskie zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym wysublimowanych kształtów gwarantujących odpowiednie tworzenie bardzo wielu różnorodnych aranżacji roślinnych.

Duże nowoczesne designerskie donice do salonu

W donicach tych znakomicie będą prezentowały się kwiaty i krzewy ozdobne podkreślając swym urokiem piękno aranżowanego miejsca. Proponujemy designerskie donice duże, smukłe, w kilu wariantach wysokości i zmiennej kolorystyce, które łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Ten wybrany asortyment cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów instytucjonalnych. Zachęcamy osoby odpowiedzialne za organizację przestrzeni biurowych, architektów i projektantów do zapoznania się z naszą ofertą.

Stylowe i gustowne donice modernistyczne - duże okrągłe wyjątkowe

Te stylowe donice okrągłe proponujemy w różnych wielkościach, które pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty sporych rozmiarów. Zostały wykonane z trwałych materiałów, będą mogły być częścią wyposażenia pomieszczeń i służyć przez wiele lat, dzięki swojemu wyjątkowemu kształtowi, długo nie wyjdą z mody. Zachęcamy do zobaczenia innych produktów z naszej oferty. Sprawdź nasze nowoczesne propozycje, z pewnością znajdziesz dodatki, które Cię zainteresują i dodadzą uroku każdemu miejscu.

Więcej

Donice modernistyczne 

Jest 3 produktów.
Model wyjątkowy a jego ozdobna, pełna wyszukanego uroku forma sprawia , że korzystnie prezentuje się w każdym otoczeniu. Charakter produktu przy doborze odpowiedniego koloru i wyboru roślinności poprzez właściwe wkomponowanie w otoczenie zagwarantuje olbrzymią satysfakcję, a nowatorski design sprawi, że donica stanie się perfekcyjnym uzupełnieniem salonu,...
333 zł
1 Recenzje
W magazynie
Ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóci charakteru konkretnego miejsca. Natomiast odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.
445 zł
0 Recenzje
W magazynie
Ta forma donicy przez swoją funkcjonalność i wyszukany kształt sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu basenu. Dzięki uniwersalnemu kształtowi będzie prezentowała się świetnie również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub na tarasach.
504 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów