Donice aluminiowe

Donice duże niekonwencjonalne, doniczki wysokie, donice ekskluzywne współczesne, donice aluminiowe na taras. Proponowane przez nas donice wykonane są z aluminium, dzięki temu wyróżniają się nie tylko estetycznym wyglądem, ale i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Wykorzystywane do produkcji stopy aluminium z dodatkiem magnezu posiadają najw...

Donice duże niekonwencjonalne, doniczki wysokie, donice ekskluzywne współczesne, donice aluminiowe na taras. Proponowane przez nas donice wykonane są z aluminium, dzięki temu wyróżniają się nie tylko estetycznym wyglądem, ale i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Wykorzystywane do produkcji stopy aluminium z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną, dzięki której znajdują zastosowanie w nowoczesnych elewacjach i przemyśle stoczniowym. Dzięki takim cechom podkreślą niesamowitą urodę i wygląd roślin ozdobnych, będą urozmaiceniem każdego wystroju oraz stylowym elementem wybranego otoczenia.

Dodatek do Twojego ogrodu - nowoczesne donice tarasowe z aluminium

Ponadto aluminium jest materiałem absolutnie ekologicznym i można przetworzyć go wtórnie w 100%, dlatego donice tarasowe z aluminium to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ochronę środowiska. Nasze nowoczesne donice ogrodowe gwarantują oryginalny wygląd każdego miejsca, w którym zostaną postawione. Sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie, mogą zdobić także duże przestrzenie obiektów użyteczności publicznej. Pięknie prezentują się na krużgankach, balkonach, na skwerach. Dzięki prostocie formy pasują zarówno do pomieszczeń nowoczesnych jak i klasycznych, a biała barwa donicy rozjaśni każde wnętrze, doda mu lekkości i finezji. Wybierając prezentowane donicę z aluminium, mogą być Państwo pewni niesamowitej jakości, wytrzymałości, eleganckiej prezentacji, a co najważniejsze będą to donice funkcjonalne.

Funkcjonalne i stylowe donice aluminiowe na taras - duże rozmiary

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą donic aluminiowych, które dostępne są w różnych kolorach, wybranych kształtach, określonej wysokości z możliwością dobrania parametrów wielkości pod określone rośliny, które chcemy zaprezentować. Bogactwo wzorów, kształtów i kolorów zasymiluje się na potrzeby aranżacji i będzie stanowić niezwykle korzystne środowisko dla rozwoju roślin wszędzie tam, gdzie ceniona jest elegancja, dystynkcja i wygoda. Nasze stylowe donice pozwolą na uprawę roślin zarówno pnących, jak i wiszących, tworzących kwieciste girlandy. Donice aluminiowe przez długie lata będą zdobić nasz ogród, stając się jego unikatową wizytówką. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia, oraz bez dwóch zdań atrakcyjne ceny.

Więcej

Donice aluminiowe  

Jest 24 produktów.
na stronę
Niekonwencjonalna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu korytarzy komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Doniczki biurowe, ogrodowe pozwalają nam łatwo wprowadzić zieleń i roślinność do przestrzeni, wszędzie tam, gdzie jej brakuje. Łatwo też z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb. 
829 zł
0 Recenzje
W magazynie
Taras czy balkon może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i wachlarzem świeżych pomysłów dekoracyjnych. W celu jak najlepszego zagospodarowania wąskiej przestrzeni, najlepiej użyć podłużnych donic i mebli narożnych, które są idealne do małych balkonów. Prosta, prostokątna forma donicy gwarantuje weryfikowalność każdego...
737 zł
0 Recenzje
W magazynie
Ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
761 zł
0 Recenzje
W magazynie
Wysoka oraz długa donica Normalis to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta donica o geometrycznych kształtach to również propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach, tarasach lub ogródkach restauracyjnych. Wykonane z nowoczesnego materiału jakim jest aluminium, materiału niezwykle trwałego i odpornego na na...
567 zł
0 Recenzje
W magazynie
Duże donice do ogrodu mogą być wykonane z wielu tworzyw, ich rozmiar nie stanowi ograniczenia, będą to więc donice z aluminium, łatwe w utrzymaniu i odporne na skrajne warunki pogodowe. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd. Donice przeznaczone dla osób wymagających, które nie chcą ślepo podążać za trendami, ale chcą wyrazić...
439 zł
0 Recenzje
W magazynie
Klasyczna, a zarazem oryginalna donica wykonana z najlepszego jakościowo aluminium została zaprojektowana z myślą o tych, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę kształtu. Dopasowuje się do każdego otoczenia, niezależnie od tego czy będzie stała na zewnątrz czy wewnątrz budynku. Dzięki zestawieniu kilku donic obok siebie stworzy funkcjonalną ściankę...
667 zł
0 Recenzje
W magazynie
Większość rocznych kwiatów zaprojektowano tak, aby rosły najlepiej zarówno w słońcu, jak i w cieniu. Ale co robisz, jeśli twój dom ma trochę obu? Odpowiedzią jest zaplanowanie odmian, które mogą się rozwijać niemal wszędzie, gdzie je sadzisz. Na przykład donica aluminiowa postawiona w pobliżu niektórych dużych drzew, ale nie pod nimi, gdzie warunki...
885 zł
0 Recenzje
W magazynie
Bądź kreatywny i wybierz produkt, który najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Na przykład donica o prostej konstrukcji geometrycznych kształtach umożliwiająca efektowne zagospodarowania przestrzeni, która dodaje odrobinę nowoczesnego stylu i atrakcyjności.
1 049 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prostokątna forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach. Tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich nieprzemijalny charakter, odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dodatkiem wnętrza, tarasu lub ogrodu.
705 zł
0 Recenzje
W magazynie
Jeśli masz jakieś obszary domu, które nie są wypełnione to dodanie różnych warstw roślin może zamienić je w kapryśną świątynię. Szczególnie kiedy będzie zawierać różne poziomy zbudowane z małych i dużych doniczek postawionych na podłodze, obsadzonych dużymi roślinami i długimi roślinami drapującymi z półki. Taka kompozycja może być ciekawa!
650 zł
0 Recenzje
W magazynie
Nowoczesne donice pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu. Dekoracją ogrodu stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice. Ciekawe faktury, kolory, czy kształty powodują, że donice stają się dla ogrodu biżuterią, eksponując jednocześnie piękno posadzonych w nich roślin.
502 zł
0 Recenzje
W magazynie
Używanie różnych doniczek sprawia, że ​​każdy obszar roślin wygląda ciekawiej. Z reguły te wszystkie pasują do tego samego schematu kolorów! Spróbuj wymieszać swoje doniczki i zlepić ich kilka w tym samym obszarze. Może to być prosty sposób, aby każda przestrzeń była jasna, żywa i wspaniała.
552 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów