Lista produktów producenta: Zone Pots - donice ogrodowe duże

Donice ogrodowe duże w salonie

Producent donic Zone Pots oferuje donice ogrodowe duże nowoczesne wykonane z laminatu, polietylenu, aluminium, stali nierdzewnej i polietylenu. Donice nowoczesne ekskluzywne niebanalne. Kształty ogólnie dostępne jak kwadrat, prostokąt i koło, ale również geometryczne o bliżej nieokreślonej symetrii. Kolorystyka dowolna bliżej nieokreślona możliwa do wyboru przez klienta.

Ogrodowe donice duże w biurze


Proponowane donice świetnie zaprezentują się w każdym otoczeniu, aranżacje kwiatowe prezentowane w naszych donicach ogrodowych podkreślą klimat wybranej lokalizacji, wzbudzą podziw znawców sztuki wystroju i podkreślą charakter otoczenia. W donicach dużych można hodować kwiaty żywe oraz co wydaje się oczywiste – sztuczne. Nasze donice to idealne rozwiązanie dla osób, które świadomie dbają o nasze środowisko. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.


Funkcjonalne i stylowe donice ogrodowe duże - ciekawy design


Niezależnie od tego czy pomieszczenia są minimalistyczne czy barokowo urządzone podświetlane donice ogrodowe duże zawsze zwrócą uwagę. Ciepłe, rozproszone światło doda wnętrzu romantyzmu, wyciszy i pozwoli domownikom na chwile prawdziwego relaksu.  Stylowe donice z laminatu pozwolą na bezpieczne ich użytkowanie przez wiele lat w ogrodzie bez potrzeby jakiejkolwiek pielęgnacji. Donice z aluminium sprawdzą się równie dobrze na tarasie czy balkonie, a donice designerskie z polietylenu mogą osiągnąć geometryczne dowolnie wybrane kształty i cieszyć oczy szeroką paletą kolorystyczną. Z kolei donice ze stali nierdzewnej - inox będą cieszyć oczy przez wiele lat. Wybierając prezentowane donicę, mogą Państwo być pewni wysokiej jakości, wytrzymałości, eleganckiej prezentacji i wysokiej funkcjonalności na długie lata.

Więcej
na stronę
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna sylwetka donicy Normalis idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody.
454 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta geometryczna forma donicy Normalis współgra ze złożonymi kształtami roślin. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.
581 zł
0 Recenzje
W magazynie
Elegancka, dekoracyjna i bardzo lekka przez co praktyczne. Klasyczny kształt donicy Normalis sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm.
289 zł
0 Recenzje
W magazynie
Większa donica z serii prostokątnych, idealna do prezentacji większych roślin, które podkreślą walory estetyczne określonej przestrzeni, odpowiednio wyeksponowane będą ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.
738 zł
0 Recenzje
W magazynie
Tradycyjna bryła donicy utrzymana w trendzie geometrycznych i nowoczesnych kształtów. Donica Normalis sama w sobie jest ciekawym elementem ozdobnym do domu na taras czy ogród. Uzupełnienie będą stanowiły rośliny w niej prezentowane.
922 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prostokątna forma donicy sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach, tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość.
1 198 zł
0 Recenzje
W magazynie
Duże donice będą prezentowały się znakomicie ustawione po obu stronach wejścia do domu lub do ogrodu. Ten rodzaj donicy będzie idealny także jako donice tarasowe, lub jako wyposażenie przestrzeni wewnętrznych.
447 zł
0 Recenzje
W magazynie
Niska i stosunkowo długa forma donicy to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Donica Normalis to idealna propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach lub ogródkach restauracyjnych. Doniczki są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne.
410 zł
0 Recenzje
W magazynie
Małe rośliny, takie jak sukulenty i rośliny powietrzne, są idealne do dodawania zieleni do biurka lub szafki nocnej. Nieco większe rośliny, takie jak lilie pokojowe, mogą zajmować trochę miejsca na podłodze, ale nie przytłoczą żadnego rogu pokoju bujnymi liśćmi lub dużymi korzeniami.
402 zł
0 Recenzje
W magazynie
Największą zaletą większości małych roślin doniczkowych jest to, że mogą one pasować niemal wszędzie w domu. Możesz nawet stać się kreatywny! Pomyśl o dodaniu uroczych roślin w nieoczekiwanych miejscach, takich jak okno w łazience, w wiszącej sadzarce lub nawet na ścianie, z oszczędzającym miejsce pionowym ogrodem ściennym!
439 zł
0 Recenzje
W magazynie
Rośliny doniczkowe to wypróbowany i prawdziwy sposób na wprowadzenie żywego koloru do domu i wniesienie natury do wnętrza. Nie wspominając, rośliny są świetnym sposobem na oczyszczenie powietrza w domu. Duże i piękne filodendrony i majestatyczne kwiaty są idealne do dodania wykończenia do każdego pomieszczenia i wypełnienia pustych rogów i ścian.
524 zł
0 Recenzje
W magazynie
Stworzenie ogrodu pozwala nam na dołączenie kawałka siebie z dodatkiem pięknych przedmiotów, takich jak donice, które wyrażają nasze osobowości. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne...
337 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 139 elementów