Donice przed domem

Mocną cechą tego typu donic jest bezkonkurencyjne połączenie minimalistycznego wzornictwa z surowym materiałem o niebanalnym wykończeniu. Połączenie niebywałej prostoty minimalistycznego wzornictwa z surowym i zarazem odpornym na działanie czynników zewnętrznych materiałem, to z pewnością satysfakcjonująca inwestycja. Donice ogrodowe kwadratowe ...

Mocną cechą tego typu donic jest bezkonkurencyjne połączenie minimalistycznego wzornictwa z surowym materiałem o niebanalnym wykończeniu. Połączenie niebywałej prostoty minimalistycznego wzornictwa z surowym i zarazem odpornym na działanie czynników zewnętrznych materiałem, to z pewnością satysfakcjonująca inwestycja. Donice ogrodowe kwadratowe z cortenu mają zdecydowanie wyższą odporność na czynniki niekorzystne.

Czy donice kwadratowe sprawdzą się w naszym ogrodzie?

Ich niespotykany na co dzień i z pewnością oryginalny design doskonale wyeksponuje każdą roślinę dodając jej nieco oryginalnego charakteru. Wykonane z najlepszej jakości materiałów doskonale sprawdzą się jako funkcjonalna ozdoba każdej aranżacji ogrodowej. Wykończone z dbałością o każdy detal stanowią doskonały dubel z każdą rośliną. Wybierzesz najlepsze kwadratowe donice do ogrodu, które sprawią, że wystrój będzie oryginalny i niezwykle podmiotowy!

Więcej

Donice przed domem 

Jest 5 produktów.
Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasze nowoczesne donice ogrodowe z serii Cubi. Jest to produkt, który doskonale współgra z każdą rośliną ozdobną. Oprócz funkcjonalności stanowi także estetyczny dodatek wystroju wnętrz lub szykowny element aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Donica cortenowa Cubi to propozycja ozdoby z najwyższej jakości materiału o...
450 zł
0 Recenzje
W magazynie
Ciekawym ustawieniem akcentując wagę pewnego miejsca, jak wejście do domu, czy na posesję, jest ustawienie symetryczne donic po dwóch stronach obiektu. Donice to specyficzne elementy roślinne - jak każde z nich ogród, balkon, muszą być urządzone zgodnie z pewnymi zasadami.
428 zł
0 Recenzje
W magazynie
Połączenie niebywałej prostoty minimalistycznego wzornictwa z surowym i zarazem odpornym na działanie czynników zewnętrznych materiałem, to z pewnością satysfakcjonująca inwestycja.
560 zł
0 Recenzje
W magazynie
Kwadratowe oblicze donic z serii Cubi zainspiruje do zmiany aranżacji każdego, kto ma poczucie gustu i estetyki. Doskonała w każdym calu, uniwersalna i ponadczasowa donica stalowa powinna być elementem dekoracji każdego ogrodu, tarasu i patio. Doskonale sprawdzi się również wewnątrz pomieszczenia, szczególnie w towarzystwie naturalnych barw.
625 zł
0 Recenzje
W magazynie
Dostępne w naszej ofercie rozwiązania charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, który dodaje nieco uroku w każdej, zielonej przestrzeni. Minimalistyczne kompozycje mogą wpasować się zarówno w proste i poukładane ogrody.
804 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów