Skrzynka uprawna Falko

Masz wybór, nie czekaj, wybierz swoich faworytów i przystrój swój balkon bujnie kwitnącymi roślinami doniczkowymi! Dostępne w naszej ofercie donice balkonowe tarasowe od znanych i cenionych producentów będą Ci towarzyszyć przez wiele sezonów. Wszystkie prezentowane poniżej pojemniki zostały wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słone...

Masz wybór, nie czekaj, wybierz swoich faworytów i przystrój swój balkon bujnie kwitnącymi roślinami doniczkowymi! Dostępne w naszej ofercie donice balkonowe tarasowe od znanych i cenionych producentów będą Ci towarzyszyć przez wiele sezonów. Wszystkie prezentowane poniżej pojemniki zostały wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne i inne potencjalnie szkodliwe czynniki środowiskowe, dlatego mogą z powodzeniem zdobić balkony, tarasy a nawet i salony. Szukasz pojemnika dla niedużej rośliny? Wybierz doniczkę wysoką kwadratową Falko bądź doniczkę wyższą Cubi Oferujemy szeroki wybór doniczek wysokich z wkładem: przydadzą się zwłaszcza tym miłośnikom zieleni, którym zdarza się podlewać kwiaty doniczkowe zbyt hojnie. Wkład umożliwia odpływ wody i chroni rośliny przed staniem w wodze.

Więcej

Skrzynka uprawna Falko 

Jest 2 produktów.
Wkładki uprawne-kosze, to znakomite rozwiązaniem ułatwiające obsadzenie kwiatów w doniczkach, osłonkach. Pojemniki obsadzone mieszanką roślin są fajne i fantazyjne, oferują prawie nieograniczone możliwości kombinacji. Najlepsze kombinacje możemy osiągnąć z roślin o pięknych liściach i kwiatach aktywnych przez długi okres kwitnienia.
20 zł
0 Recenzje
W magazynie
Kilka czynników pomaga określić, jak duży i głęboki musi być pojemnik - wkładka uprawna donicy. Zastanów się nad rozmiarem i kształtem systemu korzeniowego rośliny, czy jest to roślina wieloletnia, roczna czy krzewowa i jak szybko rośnie. Rośliny okopane, które zapełniły każdy dostępny centymetr kwadratowy gleby, szybko wysychają i nie rosną dobrze.
28 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów