Skrzynka do uprawy Anullo

Zobacz nasze anielskie doniczki okrągłe z wkładką Anullo, idealne na taras i balkon, również do salonu. Pewno lubisz wyraziste kolory. Doniczka okrągła z wkładem okaże się strzałem w dziesiątkę – aby ożywić i rozjaśnić wnętrze, zamów ten model. Wkłady do doniczek ułatwiają prawidłową pielęgnację roślin domowych i balkonowych, zwłaszcza gatunków ...

Zobacz nasze anielskie doniczki okrągłe z wkładką Anullo, idealne na taras i balkon, również do salonu. Pewno lubisz wyraziste kolory. Doniczka okrągła z wkładem okaże się strzałem w dziesiątkę – aby ożywić i rozjaśnić wnętrze, zamów ten model. Wkłady do doniczek ułatwiają prawidłową pielęgnację roślin domowych i balkonowych, zwłaszcza gatunków wrażliwych na nadmiar wilgoci. Wykonane z laminatu poliestrowo szklanego, łatwe w czyszczeniu i odporne na uszkodzenia pojemniczki to sprytny sposób na uniknięcie skutków błędów uprawowych, które zdarza się popełniać każdemu. Jeśli lubisz wyraziste kolory, doniczka okrągła np. biała z wkładem okaże się strzałem w dziesiątkę, ożywi i rozjaśni wnętrze.

Więcej

Skrzynka do uprawy Anullo 

Jest 1 produkt.
Wkładki uprawne wykonano z włókna szklanego, czyli materiału trwałego, o bardzo wysokiej jakości, odpornego na niekorzystne warunki środowiskowe. W naszej ofercie znajdziesz wkładki do donic okrągłych, kwadratowych oraz prostokątnych o różnych pojemnościach, które odpowiednio pasują do określonego rodzaju donicy.
27 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji