Skrzynka do uprawy kwiatów

Wielbicielom klasyki polecamy doniczki designerskie o wyjątkowym kształcie. Wszystkie one będą pięknie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu. Doniczka okrągła wysoka ze skrzynką do uprawy kwiatów z pomocą której urządzisz balkon taras w stylu minimalistycznym spodobają Ci się? Finezyjna okrągła wysoka donic...

Wielbicielom klasyki polecamy doniczki designerskie o wyjątkowym kształcie. Wszystkie one będą pięknie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu. Doniczka okrągła wysoka ze skrzynką do uprawy kwiatów z pomocą której urządzisz balkon taras w stylu minimalistycznym spodobają Ci się? Finezyjna okrągła wysoka donica Ultimo łączy w sobie prostotę z elegancję. Dostępne w eleganckich kolorach: białym antracytowym, czarnym. Jeśli chcesz uprawiać na balkonie małe iglaki, drzewka oliwne albo cytrusowe, zamów donice stojące. Jeśli chcesz optycznie zwiększyć wizerunek małego pokoju dziennego, albo nadać wybranej aranżacji wielkiej lekkości, to z pewnością pomocne będą wysokie doniczki. Pojemniki, które mają smukłe kształty, nie zajmują dużo miejsca i są w stanie zapewnić roślinom dostateczną przestrzeń do wzrostu bryły korzeniowej prezentują się okazale i szykownie.

Więcej

Skrzynka do uprawy kwiatów 

Jest 1 produkt.
Trudno zdecydować, czy rośliny powinny znajdować się w pojemniku, takim jak doniczka, czy rośliny powinny być sadzone w ziemi? Oto lista zalet, dlaczego donica wyposażona we wkładkę uprawną oferuje więcej korzyści w porównaniu z sadzeniem w ziemi. Wszechstronność doniczek pozwala na uprawę roślin w różnych obszarach.
28 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji