Donice ogrodowe

Donice ogrodowe duże umożliwiają nam wprowadzenie zieleni i roślinności do określonej przestrzeni wszędzie tam gdzie jej brakuje. Donice ogrodowe prostokątne będą idealną propozycją wystroju określonego terenu w ogrodzie. Wykonano je ze stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrob...

Donice ogrodowe duże umożliwiają nam wprowadzenie zieleni i roślinności do określonej przestrzeni wszędzie tam gdzie jej brakuje. Donice ogrodowe prostokątne będą idealną propozycją wystroju określonego terenu w ogrodzie. Wykonano je ze stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrobie wydzielają się tlenki miedzi, tak zwana patyna, łudząco przypominająca powszechnie znaną rdzę. Znakomicie sprawdzą się jako donice zewnętrzne.

Które donice prostokątne wybrać do naszego ogrodu

Proponujemy Państwu niezwykłe donice prostokątne duże, które słyną ze swojej trwałości i stylowego wyglądu. Stal corten to unikatowy sposób na stworzenie niebanalnej kompozycji w ogrodzie lub na tarasie, ich naturalny oryginalny odcień przykuwa uwagę i zachwyca wyrafinowane gusta. Dzięki tym donicom Twój ogród będzie miejscem jeszcze bardziej przytulnym niż dotychczas! Niezależnie od wielkości donic, rośliny z pewnością będą wyeksponowane i stworzą spójną kompozycję z prostym designem donicy.

Więcej

Donice ogrodowe 

Jest 8 produktów.
Niezaprzeczalną zaletą donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Dekoracją ogrodu oczywiście stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice. Stal corten z której wykonano donice pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu.
585 zł
0 Recenzje
W magazynie
Kolekcja projektów na świeżym powietrzu w której prezentujemy nowoczesne z rewelacyjnym wyglądem donice z cortenu, spełnią wyszukane oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
769 zł
0 Recenzje
W magazynie
Rośliny uprawiane w pojemnikach ze stali cortenowskiej mogą być dodatkiem do już kwitnącego krajobrazu lub ogrodu. W pojemniku można uprawiać prawie wszystko, nawet wielkie drzewa! Zanim jednak wybierzesz się do sklepu, aby kupić coś, co najbardziej Ci odpowiada, poświęć chwilę na zastanowienie się, co chcesz osiągnąć w swoim ogrodzie, jakie rośliny w...
870 zł
0 Recenzje
W magazynie
W naszym ogrodzie rośliny można sadzić nie tylko bezpośrednio w podłożu. Można hodować kwiaty także w donicach. Daje do możliwość dowolnego komponowania i przestawiania kwiatów. W ten sposób nasz ogród będzie się zmieniał w zależności od upodobań, czy naszego nastroju.
545 zł
0 Recenzje
W magazynie
Nasze patia, tarasy i przestrzenie na zewnątrz coraz bardziej stają się przedłużeniem naszych domów. Podobnie jak w pomieszczeniach lubimy dekorować obszary, w których spędzamy dużo czasu, aby wyglądały dobrze, byśmy czuli się zmysłowo. Naprawdę świetnym sposobem na zrobienie tego na patio są większe rośliny doniczkowe.
589 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donice świetnie się sprawdzają także w roli mini ogródków warzywnych. Nie w każdym ogrodzie jest możliwość wydzielenia miejsca na posadzenie warzyw i ziół, a tego typu rozwiązanie pozwoli na stworzenie własnego warzywnika. Przy tworzeniu takiego ogródka przydadzą się znaczniki do roślin, które można powkładać do poszczególnych doniczek.
439 zł
0 Recenzje
W magazynie
Ogrodowe aranżacje bardzo często uzupełniane są roślinami uprawianymi w donicach. Są one dopełnieniem i dają możliwość uprawy ciekawych gatunków roślin, nie nadających się do całorocznej uprawy w gruncie. Głównie jednak ubarwiają i zmieniają oblicze tarasów i wszelkich płaszczyzn, na których nie ma możliwości uprawy roślin w gruncie.
309 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donice z cortenu nawiązują do najnowocześniejszych technik designu. Cechami wyróżniającymi markę są wytrzymałość produktów, ich innowacyjność oraz konkurencyjne ceny. Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne.
437 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów