Donice prostokątne

Nowoczesna donica duża prostokątna kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna, a zarazem wąska sylwetka pozwala na łatwe dopasowanie w miejscach nawet trudno dostępnych. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego gwarantuje żywotność bez najmniejszych uszkodzeń przez długie lata. Pięknie będą...

Nowoczesna donica duża prostokątna kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna, a zarazem wąska sylwetka pozwala na łatwe dopasowanie w miejscach nawet trudno dostępnych. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego gwarantuje żywotność bez najmniejszych uszkodzeń przez długie lata. Pięknie będą się w niej prezentowały wszelkie kwiaty zwisające.

Duże prostokątne donice na taras i do salonu

Konstrukcja stabilna i lekka donicy prostokątnej salonowej może być doskonałym elementem dekoracyjnym każdego niebanalnego wnętrza, z powodzeniem znajdzie również zastosowanie  do wystroju na zewnątrz. Łatwo i natychmiastowo otrzymasz powalający efekt – uwydatnisz rośliny i zaaranżujesz strefy na tarasie czy balkonie. Możesz zaplanować rozdzielenie obszaru tarasu, balkonu na część dla wypoczynku.

Donice ogrodowe duże prostokątne z laminatu

Konstrukcja dzieląca je, stworzona z donic o charakterze modułowym będzie znaczącą dekoracją tarasu a kiedy pojawi się potrzeba stworzenia jednej, bardziej rozległej przestrzeni (np. gdy do stołu będzie miało zasiąść więcej osób) możesz je szybko przestawić generując zupełnie inną formę tarasowej organizacji. Możliwość zastosowania donic ogrodowych prostokątnych o różnorakich wysokościach daje szansę na zabawę geometrią. Rośliny zlokalizowane na takiej kompozycji, mogą być obserwowane z wielu stron i stworzą naturalne, pełne zieleni rozkwitające wykończenie.

Więcej

Donice prostokątne 

Jest 10 produktów.
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna sylwetka donicy Normalis idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody.
454 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta geometryczna forma donicy Normalis współgra ze złożonymi kształtami roślin. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.
581 zł
0 Recenzje
W magazynie
Elegancka, dekoracyjna i bardzo lekka przez co praktyczne. Klasyczny kształt donicy Normalis sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm.
289 zł
0 Recenzje
W magazynie
Większa donica z serii prostokątnych, idealna do prezentacji większych roślin, które podkreślą walory estetyczne określonej przestrzeni, odpowiednio wyeksponowane będą ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.
738 zł
0 Recenzje
W magazynie
Tradycyjna bryła donicy utrzymana w trendzie geometrycznych i nowoczesnych kształtów. Donica Normalis sama w sobie jest ciekawym elementem ozdobnym do domu na taras czy ogród. Uzupełnienie będą stanowiły rośliny w niej prezentowane.
922 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prostokątna forma donicy sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach, tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość.
1 198 zł
0 Recenzje
W magazynie
Duże donice będą prezentowały się znakomicie ustawione po obu stronach wejścia do domu lub do ogrodu. Ten rodzaj donicy będzie idealny także jako donice tarasowe, lub jako wyposażenie przestrzeni wewnętrznych.
447 zł
0 Recenzje
W magazynie
Niska i stosunkowo długa forma donicy to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Donica Normalis to idealna propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach lub ogródkach restauracyjnych. Doniczki są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne.
410 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica charakteryzuje się dosyć modnym designem o geometrycznym kształcie co pozwala stworzyć kompozycję kwiatową przeznaczoną do dekorowania ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Wyrazista forma doda szyku i elegancji podkreślając określony styl.
1 012 zł
0 Recenzje
W magazynie
Kompozycje roślinne oraz blask słońca odbijający się na powierzchni donicy abakus pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni. Donice Normalis świetnie prezentują się samodzielnie ale również w towarzystwie bliźniaczej, mają również zastosowanie praktyczne - łatwo przekształcimy je w zielony parawan, którym...
240 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów