Donice stal nierdzewna

Większość z nas idealnie czuje się w otoczeniu przyrody i stara się mieć z nią jak najczęstrzy kontakt. Doskonałym rozwiązaniem dla miłośników zieleni są ogrody przydomowe. Mając nawet i mały skrawek gruntu warto robić wspaniałe cuda natury. Wystarczy zaopatrzyć się w przepiękne okazy przyrody jak też kwitnące na kolorowo kwiaty w donicach ze st...

Większość z nas idealnie czuje się w otoczeniu przyrody i stara się mieć z nią jak najczęstrzy kontakt. Doskonałym rozwiązaniem dla miłośników zieleni są ogrody przydomowe. Mając nawet i mały skrawek gruntu warto robić wspaniałe cuda natury. Wystarczy zaopatrzyć się w przepiękne okazy przyrody jak też kwitnące na kolorowo kwiaty w donicach ze stali nierdzewnej.

Nowoczesne duże donice stalowe

W tej chwili wielką uwagę przykłada się oprócz tego na nowoczesne donice, które w najróżniejszych przypadkach stanowią cudną dekorację całej przestrzeni. Bezsprzecznie należy to wszystko ze sobą idealnie połączyć. Duże donice stalowe są zaprojektowane z myślą o wielbicielach uniwersalnej klasyki. Ich niebywale niewymyślny profil cudownie nadaje się do nowoczesnych wystrojów wnętrz i przydomowych ogrodów.

Donice do ogrodu i na taras - stal inox

Zmienny kwadrat kojarzy się z doskonałością a pozbawienie jakichkolwiek upiększeń czyni, że te donice odpowiednio dopasują się do każdego wystroju wnętrz czy ogrodu. Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki zastosowaniu odpowiedniej donicy ogrodowej ze stali inox. Element ten musi połączyć w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozkwit uprawianej rośliny.

Więcej

Donice stal nierdzewna 

Jest 6 produktów.
Donica Cubi inox wykonana ze stali szlachetnej, model wyjątkowy, gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. 
360 zł
0 Recenzje
W magazynie
Absolutnym hitem ostatnich lat wśród dodatków dekoracyjnych stała się donica stal nierdzewna Cubi 30-21-21. Jej największą zaletą jest to, że jest niezwykle uniwersalna – można ją umieścić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu. Wykonana ze stali inox donica z serii cubi stanowi produkt o wysokim standardzie jakości i użyteczności.
595 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta i smukła sylwetka donicy idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca.
1 264 zł
0 Recenzje
W magazynie
Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
447 zł
0 Recenzje
W magazynie
Oryginalny nowatorski produkt o rewelacyjnym wyglądzie, który spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
667 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta, zarazem wąska sylwetka donicy będzie znakomitym uzupełnieniem wystroju takich przestrzeni jak: biura, hotele, restauracje oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach smukłych wykonanych ze stali nierdzewnej pozwolą wykreować niezwykły nastrój i podkreślić walory estetyczne projektowanego miejsca. Materiał użyty do produkcji donic jest...
1 378 zł
1 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów