Modne donice

Przedstawione produkty – donice podświetlane o podstawie prostokąta doskonale zaprezentują się jako ekskluzywny element dekoracyjny w ogrodzie prywatnym, w mieszkaniu – salenie, sypialni jak i w obiektach użyteczności publicznej typu parki, skwery, promenady. Seria „light” "rgb"ozdobi wnętrza łącząc funkcje lampy i donicy – dając dodatkowe oświe...

Przedstawione produkty – donice podświetlane o podstawie prostokąta doskonale zaprezentują się jako ekskluzywny element dekoracyjny w ogrodzie prywatnym, w mieszkaniu – salenie, sypialni jak i w obiektach użyteczności publicznej typu parki, skwery, promenady. Seria „light” "rgb"ozdobi wnętrza łącząc funkcje lampy i donicy – dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Wyjątkowe zielone ozdoby jak fikusy, monstery i popularne palmy ozdobją wnętrze dodając przytulnego klimatu. 

Świecące donice ogrodowe - białe

Podłużna sylwetka donicy podświetlanej Normalis idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach Normalis pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Idealnie wpasowują się w potrzeby współczesnych klientów, którzy chętnie poszukują rozwiązań minimalistycznych i równocześnie niezwykle funkcjonalnych.

Więcej

Modne donice 

Jest 2 produktów.
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni, model wyjątkowy, gwarantujący niepowtarzalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Ozdobi wnętrze łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. 
308 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donice podświetlane LED to nie tylko podświetlane donice na taras. Wiele z nich równie dobrze zaprezentuje się w środku i przyczyni do zbudowania nietuzinkowego klimatu w salonie czy ogrodzie. Oferta obejmuje donice nieco większych rozmiarów, które idealnie nadadzą się do nowoczesnych salonów, o luksusowym charakterze.
538 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów