Nowoczesne donice

Zdecydowanie polecamy pojemniki większe. W dużym pojemniku mieści się więcej gleby i nie wysycha tak szybko, jak mniejszym pojemniku. Ponadto im większa donica, tym większa różnorodność kwiatów, które możesz uprawiać, na przykład, olbrzymia donica  trapezowe z cortenu mieści imponujący asortyment vinca, caladium i impatiens. Oryginalny styl a za...

Zdecydowanie polecamy pojemniki większe. W dużym pojemniku mieści się więcej gleby i nie wysycha tak szybko, jak mniejszym pojemniku. Ponadto im większa donica, tym większa różnorodność kwiatów, które możesz uprawiać, na przykład, olbrzymia donica  trapezowe z cortenu mieści imponujący asortyment vinca, caladium i impatiens. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.

Wybierz donice ogrodowe w kształcie trapezu o dużych rozmiarach

Zamień nudny róg tarasu lub patio w pełnoprawny ogród, mieszając razem donice o różnych rozmiarach. Rośliny w kwadratowych donicach ogrodowych to prosty i zarazem łatwy sposób na personalizację przestrzeni i nadanie jej nieco więcej przytulności. Dopasowując donicę do wymogów rośliny możesz w prosty sposób zyskać oryginalną aranżację w ogrodzie na trasie na skwerku. Donice zostały wykonane z cortenu o bardzo dobrej odporności na korozję. Pozostają więc piękne mimo upływu czasu.

Więcej

Nowoczesne donice 

Jest 6 produktów.
Popularne donice nie robią już wrażenia, a dotychczasowa aranżacja stała się monotematyczna? Czasem wystarczy niewielka zmiana, aby nadać wnętrzu nowy charakter. Blasku każdej przestrzeni doda trapezoidalna donica ze stali corten Trapecio 53. Uniwersalna forma donicy sprawia, że doskonale prezentuje się ona zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
472 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica trapezowa ze stali corten Trapecio 70 dedykowana jest dla osób, które cenią sobie klasyczne aranżacje z nutą nowoczesnych rozwiązań. Doskonale wkomponuje się w każde otoczenie, eksponując naturalne walory rośliny. Polecana głównie do ogrodu i na taras, ale sprawdzi się również w pomieszczeniach zamkniętych.
743 zł
0 Recenzje
W magazynie
Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki zastosowaniu odpowiedniej donicy. Element ten musi połączyć w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozkwit uprawianej rośliny. Donice ogrodowe są wyprodukowane z cortenu i będą wyglądały wspaniale, kiedy stworzy się z ich udziałem niecodzienną kompozycję.
1 242 zł
0 Recenzje
W magazynie
Model trapezowej donicy jest ciekawą propozycją dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Wytrzymała na warunki atmosferyczne stal corten z wyglądu przypomina rdzę, co niewątpliwie w połączeniu z roślinnością stanowi ciekawy detal tworzący udaną kompozycję. Donice w stylu industrialnym doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loft,...
468 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donice z roślinami mogą tworzyć klasyczne, bądź też nowoczesne kompozycje. Wszystko zależy od ich umiejscowienia. Liczy się dobry pomysł, ponieważ ustawienie pojemników nie może być dziełem przypadku. Tworząc kompozycję klasyczną, ustawmy je w regularnych odstępach od siebie, sadząc w nich na przykład jeden określony gatunek kwiatów.
780 zł
0 Recenzje
W magazynie
Jak każdy pokój w domu, balkon czy taras może być bardziej przytulny dzięki ładnym roślinom. Jeśli chcesz również umeblować swój balkon a może taras roślinami i kwiatami, nasze pomysły na nasadzenie z pewnością będą pomocne.
1 242 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów