Donice na skwery

Jest wiele roślin, które efektownie wyglądają w dużych donicach miejskich. Donice do wystroju skwerów tropikalnymi roślinami, które kwitną, gdy letnie temperatury rosną, które mają bardzo rozbudowany system korzeniowy. Te wspaniałe rośliny są bardzo łatwe w uprawie i będą miały duży wpływ na wygląd, patio lub otoczenie basenu. Donice obszerne ze...

Jest wiele roślin, które efektownie wyglądają w dużych donicach miejskich. Donice do wystroju skwerów tropikalnymi roślinami, które kwitną, gdy letnie temperatury rosną, które mają bardzo rozbudowany system korzeniowy. Te wspaniałe rośliny są bardzo łatwe w uprawie i będą miały duży wpływ na wygląd, patio lub otoczenie basenu. Donice obszerne ze względu na dużą różnorodność rozmiarów oraz wzorów można swobodnie dopasować konkretnej wizji aranżacyjnej.

Donice ogrodowe miejskie będą odpowiednie od obsadzenia dużymi drzewami

Wysokie donice ogrodowe prezentują się bardzo estetycznie, będą idealne dla krzewów czy kwiatów zapuszczających korzenie głęboko i potrzebujących solidnego podparcia. Rośliny tropikalne zdecydowanie wolą pełne słońce i regularne nawożenie, aby wyglądały doskonale i cieszyły oczy przez wiele sezonów. Proste kształty donic ogrodowych miejskich tworzą wyrazisty element dekoracji, pasują do każdego typu roślin, tworząc wyjątkowo harmonijny obraz. Donice na skwerach dobrze wyglądają, ale przede wszystkim wykazują dużą odporność na działanie warunków atmosferycznych. Z takich donic możemy czerpać radość na lata.

Więcej

Donice na skwery 

Jest 6 produktów.
Kolekcja projektów na świeżym powietrzu w której prezentujemy nowoczesne z rewelacyjnym wyglądem donice z cortenu, spełnią wyszukane oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
769 zł
0 Recenzje
W magazynie
Rośliny uprawiane w pojemnikach ze stali cortenowskiej mogą być dodatkiem do już kwitnącego krajobrazu lub ogrodu. W pojemniku można uprawiać prawie wszystko, nawet wielkie drzewa! Zanim jednak wybierzesz się do sklepu, aby kupić coś, co najbardziej Ci odpowiada, poświęć chwilę na zastanowienie się, co chcesz osiągnąć w swoim ogrodzie, jakie rośliny w...
870 zł
0 Recenzje
W magazynie
Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki zastosowaniu odpowiedniej donicy. Element ten musi połączyć w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozkwit uprawianej rośliny. Donice ogrodowe są wyprodukowane z cortenu i będą wyglądały wspaniale, kiedy stworzy się z ich udziałem niecodzienną kompozycję.
1 242 zł
0 Recenzje
W magazynie
Jak każdy pokój w domu, balkon czy taras może być bardziej przytulny dzięki ładnym roślinom. Jeśli chcesz również umeblować swój balkon a może taras roślinami i kwiatami, nasze pomysły na nasadzenie z pewnością będą pomocne.
1 242 zł
0 Recenzje
W magazynie
Daj swoim roślinom domowym letnie wakacje, przenosząc je do chronionego miejsca na zewnątrz na ganku lub patio. Większość roślin wewnętrznych będzie dobrze prosperować na zewnątrz, gdzie zyskają siłę i zaczną rosnąć. Tutaj donica z ozdobnego cortenu która, mogą zawierć mieszankę roślin jak kalanchoe, echeveria i sedum.
1 138 zł
0 Recenzje
W magazynie
Nasze patia, tarasy i przestrzenie na zewnątrz coraz bardziej stają się przedłużeniem naszych domów. Podobnie jak w pomieszczeniach lubimy dekorować obszary, w których spędzamy dużo czasu, aby wyglądały dobrze, byśmy czuli się zmysłowo. Naprawdę świetnym sposobem na zrobienie tego na patio są większe rośliny doniczkowe.
589 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów