Stojące donice

Prosta, smukła podłużna sylwetka donicy stojącej idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach stojących pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych akc...

Prosta, smukła podłużna sylwetka donicy stojącej idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach stojących pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów jak wężyk odprowadzający wodę. Donice wykonane są z polietylenu, tak zwanego plastiku, dzięki temu są lekkie, stabilne, bardzo wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu.

Duże donice tarasowe - duże donice balkonowe

Donice tarasowe to bardzo łatwy sposób, by nadać ogrodowi określony styl. Doniczka to świetny przykład produktu, który w idealnej harmonii łączy praktyczność z aspektem estetycznym. Doskonałym wyborem będą duże, błyszczące osłony na doniczki, które postawione na podłodze wprowadzą do wnętrza elegancję i szyk. Połącz je z innymi donicami o dowolnych kształtach, które idealnie do nich pasują i stwórz swoją własną kompozycje kwiatową, która będzie wyglądała jak oaza zieleni.

Więcej

Stojące donice 

Jest 6 produktów.
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni, model wyjątkowy, gwarantujący niepowtarzalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Ozdobi wnętrze łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. 
308 zł
0 Recenzje
W magazynie
Podłużne donice wewnętrzne i zewnętrzne dopasowane do ciasnej przestrzeni. Kształt prostokąta o wydłużonym boku naturalnie wpisują się w przestrzeń typowego tarasu w apartamentowcu, bądź balkonu w bloku albo przed domem. Mogą z powodzeniem być stosowane jako nowoczesne modne donice do ogrodu przed domem.
423 zł
0 Recenzje
W magazynie
Klasyczny kształt donic Lungerino sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być również stosowane jako donice ogrodowe w ogrodach, na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej. Szczególne przeznaczenie to dekorowanie ciągów komunikacyjnych i otwartych...
522 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica Lungo to produkt polskiej marki, producenta funkcjonalnych, trwałych i stylowych donic do ogrodów i wnętrz. Ta duża donica ma 38 cm wysokości i jest kształcie prostokąta. Tę pojemną donicę polecamy w przypadku dużych i średnich roślin zielonych, ładnie komponują się w ogrodach miejskich, w czy w przestrzeniach komercyjnych.
273 zł
1 Recenzje
W magazynie
Donica Ambienti Long to motyw przewodni panującego trendu na donice o geometrycznych formach. Łagodne, nowoczesne linie donicy zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
438 zł
0 Recenzje
W magazynie
Wysoka oraz długa donica Lungo maxi to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Lungo maxi to również propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach, tarasach lub ogródkach restauracyjnych.
398 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów