Dekoracyjne donice

Donice Ovo plastikowe  to klasyczne, uniwersalne donice o idealnych proporcjach. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe. Nowoczesne donice będą idealne do przestrzeni o podobnym charakterze - wyrazistych. geometrycznych, luksusowych. Świet...

Donice Ovo plastikowe  to klasyczne, uniwersalne donice o idealnych proporcjach. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe. Nowoczesne donice będą idealne do przestrzeni o podobnym charakterze - wyrazistych. geometrycznych, luksusowych. Świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach ogrodowych prywatnych jak też publicznych - w ogrodach, na tarasie czy w salonie.

Donice dekoracyjne plastikowe okrągłe

Dzięki tym donicom można stworzyć zachwycającą aranżację dowolnie wybranego otoczenia, zmieniać kompozycję roślinną, eksponując je wówczas gdy są najładniejsze. Oryginalne okrągłe donice plastikowe, geometryczne kształty i stonowane kolory to ich atrybuty, które z pewnością przykują uwagę każdego. Prosta i zarazem elegancka forma doskonale komponuje się z klasycznymi wnętrzami. Doskonale będą konkretyzować przestrzeń prywatnych zabudowań, małych blokhauzów letniskowych położonych na uboczu, jak i ogrodów należących do restauracji czy hoteli.

Więcej

Dekoracyjne donice 

Jest 5 produktów.
Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć. Zapraszamy!
161 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta geometryczna donica wysoka Hebe, znakomita do wystroju każdej przestrzeni otwartej i zamkniętej. Znakomicie zaprezentuje określoną kompozycję roślinną podkreślając jej walory estetyczne na sporej wysokości. Prostota i elegancja to walory estetyczne ostatnio modne i praktyczne.
230 zł
0 Recenzje
W magazynie
Okrągła wysoka donica Hebe wykonana z polietylenu PE, materiału mrozoodpornego co daje nam możliwość stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Prosta cylindryczna sylwetka pozwala na wkomponowanie jej w każde otoczenie, z uwagi na małą średnicę zajmuje mało miejsca i da się dowolnie przestawiać bez większego wysiłku.
299 zł
0 Recenzje
W magazynie
Salon, balkon, taras, może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i bazą świeżych pomysłów dekoracyjnych. Donica OVO to model wyjątkowy, gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. 
243 zł
0 Recenzje
W magazynie
Okrągła sylwetka donicy Ovo idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach Ovo pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice ogrodowe.
198 zł
1 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów