Klasyczne donice

Eleganckie, wysokie donice dekoracyjne i bardzo lekkie przez co praktyczne. Klasyczny kształt donic Habana sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Mrozoodporne, lekkie, odporne na uderzenia i działanie promieni UV pozwolą użytkownikom cieszyć się produktem przez długi czas. Okrągła forma sprawdzi się doskonale w ba...

Eleganckie, wysokie donice dekoracyjne i bardzo lekkie przez co praktyczne. Klasyczny kształt donic Habana sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Mrozoodporne, lekkie, odporne na uderzenia i działanie promieni UV pozwolą użytkownikom cieszyć się produktem przez długi czas. Okrągła forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach. Natomiast tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość.

Wysokie okrągłe donice z tworzywa sztucznego - donice na balkon

Na pewno masz taką możliwość, więc na wszelki wypadek kieruj się do innowacyjnych donic z tworzywa sztucznego – polietylenu, które można przenieść do domu, gdy pora roku się ochłodzi i bezproblemowo zaadaptuj je w nowoczesne donice wewnętrzne. Wszechstronność jest zawsze dobrą cechą każdego nowoczesnego produktu, więc jeśli masz wybór, zawsze dobrym pomysłem jest spektrum nowoczesnych doniczek z tworzywa sztucznego, które wykonują pracę przez cały rok, a nie tylko, gdy pogoda jest sprzyjająca. Pamiętaj, że zakupy jednorazowe są nierozsądne zarówno pod względem finansowym, jak i środowiskowym.

Więcej

Klasyczne donice 

Jest 4 produktów.
Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć. Zapraszamy!
161 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta geometryczna donica wysoka Hebe, znakomita do wystroju każdej przestrzeni otwartej i zamkniętej. Znakomicie zaprezentuje określoną kompozycję roślinną podkreślając jej walory estetyczne na sporej wysokości. Prostota i elegancja to walory estetyczne ostatnio modne i praktyczne.
230 zł
0 Recenzje
W magazynie
Okrągła wysoka donica Hebe wykonana z polietylenu PE, materiału mrozoodpornego co daje nam możliwość stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Prosta cylindryczna sylwetka pozwala na wkomponowanie jej w każde otoczenie, z uwagi na małą średnicę zajmuje mało miejsca i da się dowolnie przestawiać bez większego wysiłku.
299 zł
0 Recenzje
W magazynie
Te designerskie produkty pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty o mniejszych rozmiarach. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.
243 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów