Stylowe donice

Nasz wybór doniczek i roślin zawiera kilka nowatorskich przedmiotów. Łatwo przenośne donice plastikowe Vaso, przez co innowacyjne, to rozwiązanie które umożliwi Ci uprawę swoich ulubionych krzewów, kwiatów, a nawet ziół. Dostępne w różnych rozmiarach, są idealne do każdego ogrodu miejskiego i przyniosą modny zwrot na balkonie lub działce. Niezal...

Nasz wybór doniczek i roślin zawiera kilka nowatorskich przedmiotów. Łatwo przenośne donice plastikowe Vaso, przez co innowacyjne, to rozwiązanie które umożliwi Ci uprawę swoich ulubionych krzewów, kwiatów, a nawet ziół. Dostępne w różnych rozmiarach, są idealne do każdego ogrodu miejskiego i przyniosą modny zwrot na balkonie lub działce. Niezależnie od tego, czy lubisz swoje doniczki i rośliny z domieszką klasycznej elegancji, rustykalnego uroku lub futurystycznego stylu, z pewnością znajdziesz coś, co zainspiruje Twoje zmysły.

Eleganckie donice do salonu - modne donice

Plastikowe modne donice Vaso zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody, będą idealne do innych pomieszczeń o podobnym charakterze - wyrazistych, geometrycznych, luksusowych. Wyraziste kolory, geometryczne kształty, bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność.

Więcej

Stylowe donice 

Jest 1 produkt.
Vaso to ekstrakt panującej orientacji na donice o geometrycznych kształtach, dzięki swojemu wyszykanemu wzornictwu, długo nie wyjdzie z mody. Ostre, nowoczesne linie donicy Vaso zdecydowanie trafią do gustu osobom szukającym nowoczesnych zdobniczych kształtów.
240 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji