Stylowe donice

Nasz wybór doniczek i roślin zawiera kilka nowatorskich przedmiotów. Łatwo przenośne donice plastikowe Vaso, przez co innowacyjne, to rozwiązanie które umożliwi Ci uprawę swoich ulubionych krzewów, kwiatów, a nawet ziół. Dostępne w różnych rozmiarach, są idealne do każdego ogrodu miejskiego i przyniosą modny zwrot na balkonie lub działce. Niezal...

Nasz wybór doniczek i roślin zawiera kilka nowatorskich przedmiotów. Łatwo przenośne donice plastikowe Vaso, przez co innowacyjne, to rozwiązanie które umożliwi Ci uprawę swoich ulubionych krzewów, kwiatów, a nawet ziół. Dostępne w różnych rozmiarach, są idealne do każdego ogrodu miejskiego i przyniosą modny zwrot na balkonie lub działce. Niezależnie od tego, czy lubisz swoje doniczki i rośliny z domieszką klasycznej elegancji, rustykalnego uroku lub futurystycznego stylu, z pewnością znajdziesz coś, co zainspiruje Twoje zmysły.

Eleganckie donice do salonu - modne donice

Plastikowe modne donice Vaso zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody, będą idealne do innych pomieszczeń o podobnym charakterze - wyrazistych, geometrycznych, luksusowych. Wyraziste kolory, geometryczne kształty, bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność.

Więcej

Stylowe donice 

Jest 5 produktów.
Szukasz donic do ogrodu, na taras, do domu albo firmy? Proponujemy donicę stylową geometryczną o zróżnicowanej kolorystyce. Jej nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
276 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica Valencia to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Valencia zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
256 zł
1 Recenzje
W magazynie
Vaso to ekstrakt panującej orientacji na donice o geometrycznych kształtach, dzięki swojemu wyszykanemu wzornictwu, długo nie wyjdzie z mody. Ostre, nowoczesne linie donicy Vaso zdecydowanie trafią do gustu osobom szukającym nowoczesnych zdobniczych kształtów.
240 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica podświetlana Vaso 60 to ikona obecnie panującego trendu na ozdoby geometryczne. Nietuzinkowy kształt donicy trafi w gusta osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania aranżacji przestrzeni. Prezentowana donica nadaje się do postawienia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Zestawienie kilku donic obok siebie stworzy ciekawą i...
267 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica Valencia to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Valencia zdecydowanie przypadną osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
276 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów