Stylowe donice LED

Nowoczesna forma donicy podświetlanej o przekroju kwadratu o zmiennych wymiarach sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych oraz użyteczności publicznej. Donice świecące Slim Line zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła syl...

Nowoczesna forma donicy podświetlanej o przekroju kwadratu o zmiennych wymiarach sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych oraz użyteczności publicznej. Donice świecące Slim Line zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody.

Donice podświetlane ogrodowe na taras

Donice wykonano z polietyleny w kolorze białym transparentnym, jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i może z powodzeniem być wykorzystana na balkonie, tarasie, patio. Donica podświetlana ogrodowa bardzo dobrze prezentuje się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach domów i biur. Łatwo z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb. Smukły kształt i prosta forma to najlepsze dopełnienie nowoczesnego stylu.

Więcej

Stylowe donice LED 

Jest 2 produktów.
Nowoczesna i niebanalna seria donic Slim Line zaskoczy swoim klasycznym wyglądem każdego. Uniwersalny wygląd pozwala na umieszczenie jej zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Jednolity, biały kolor doskonale wkomponuje się w każdy rodzaj aranżacji i sprosta wymaganiom ponadczasowych trendów.
300 zł
0 Recenzje
W magazynie
Wielbiciele wyszukanego designu z pewnością będą zachwyceni wysokim modelem donicy LED od marki Monumo. Prostota i wysokiej jakości materiały zapewniają idealne połączenie do tworzenia wyrafinowanych kompozycji roślinnych. Donica z funkcją podświetlenia to doskonały patent na doświetlenie ciemnych przejść i korytarzy, stworzenie kameralnego klimatu we...
503 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów