Okrągłe donice industrialne

Niespotykana doniczka osłonka okrągła na stelażu. Nieprzeciętny design sprawi, że pięknie będzie prezentowała się w Twoim domu, a dzięki swojej estetyce może być przyjemnym dodatkiem. Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie sadzarki, które są również wykonane z materiału  wytrzymałego jak aluminium, odporneg...

Niespotykana doniczka osłonka okrągła na stelażu. Nieprzeciętny design sprawi, że pięknie będzie prezentowała się w Twoim domu, a dzięki swojej estetyce może być przyjemnym dodatkiem. Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie sadzarki, które są również wykonane z materiału  wytrzymałego jak aluminium, odpornego na  skrajne warunki atmosferyczne.

Nowoczesne donice na stelażu - okrągłe

Mając na uwadze te okoliczności przekonasz się, że mające interesujące wzornictwo donice z aluminium są idealnym rozwiązaniem. Kompozycje roślinne w donicach na stelażu pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe.

Donice na stelażu, stojaku - nowoczesne - biurowe

Dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego i nie tylko, oferujemy również kompleksowe realizacje wyposażenia przestrzeni w donice do biura wraz z roślinami. Służymy doradztwem i pomocą w wybraniu właściwych produktów i roślin. Galeria prezentująca nasze realizacje może posłużyć za wzór oczekiwań stawianych naszym florystom.

Więcej

Okrągłe donice industrialne 

Jest 3 produktów.
Dodaj wyjątkowe akcenty do patio w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Na przykład tą donicę o prostej konstrukcji posadowioną na efektownym stelażu, która dodaje odrobinę nowoczesnego stylu i atrakcyjności, która zaspokoi gusta osób ceniących symetrię i harmonię.
324 zł
1 Recenzje
W magazynie
Nowoczesna bryła utrzymana w trendzie geometrycznych i nowoczesnych kształtów. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny, rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Donica na stojaku sama w sobie jest ciekawym elementem ozdobnym do domu na taras czy w ogrodzie. 
365 zł
0 Recenzje
W magazynie
Najmodniejsze są kwietniki w stylu retro, czyli w odświeżonej estetyce z PRL: Metalowe, na rozstawionych nóżkach lub okrągłej albo kwadratowej podstawie. Nie mają one zbędnych dekoracji i zazwyczaj utrzymane są w bazowej kolorystyce: Bieli albo czerni. Taki kwietnik, mimo inspiracji retro, wpisze się w styl każdego mieszkania.
479 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów