Kominek ogrodowy grill

W naszych czasach zainteresowanie taką formą wypoczynku znacząco wzrosło, co odzwierciedla się znacząco w szerokiej ofercie grilli w supermarketach. Są one bardzo zróżnicowane - od węglowych, przez gazowe po elektryczne. Dodatkowo mogą być przenośne, jak i stacjonarne. Dla osób o wysokich potrzebach estetycznych, chcących być oryginalnymi, warto...

W naszych czasach zainteresowanie taką formą wypoczynku znacząco wzrosło, co odzwierciedla się znacząco w szerokiej ofercie grilli w supermarketach. Są one bardzo zróżnicowane - od węglowych, przez gazowe po elektryczne. Dodatkowo mogą być przenośne, jak i stacjonarne. Dla osób o wysokich potrzebach estetycznych, chcących być oryginalnymi, warto polecić kolekcje kominków ogrodowych wykonanych z 3 mm stali corten.

Kominek do ogrodu - grill palenisko wędzarnia

Każdy kominek ogrodowy - grill z paleniskiem jest przystosowany na dodanie rusztu, posiada możliwości instalacji grilla oraz kamienia do pizzy, dostępny jest w wersji okrągłej lub kwadratowej. Kominek ogrodowy może posłużyć także jako wędzarnia, suszarnia. Jeżeli zamontujemy rożen, będzie doskonały do pieczenia np. dziczyzny.

Więcej

Kominek ogrodowy grill 

Jest 1 produkt.
Kominek może być umieszczony w dowolnym miejscu, nadając każdej powierzchni dodatkową przestrzeń. Użyj gotowej podpałki lub małych kawałków drewna, aby rozpalić ogień. Gdy uzyskasz odpowiedni płomień, dołóż większe kawałki drewna. Upewnij się, że ogień dostaje wystarczającą ilość tlenu do spalania. Pamiętaj, że otoczenie kominka może stać się bardzo gorące.
1 400 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji