Gabinetowe donice

Unikatowy wyróżniający się design donicy gabinetowej ozdobnej, która została zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Wyszukana sylweta donicy wkomponuje się w każdą przestrzeń. Fantazyjna forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonyc...

Unikatowy wyróżniający się design donicy gabinetowej ozdobnej, która została zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Wyszukana sylweta donicy wkomponuje się w każdą przestrzeń. Fantazyjna forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach. Natomiast tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość.

Donice gabinetowe ozdobne - doskonałe miejsce dla Twojej rośliny 

Kompozycje roślinne w donicach ozdobnych pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Dopasowując donicę do charakterystyki rośliny można w prosty sposób uzyskać oryginalną kompozycję, która zagwarantuje modną i łatwą w codziennym użytkowaniu dekorację kwiatową. Ogromny asortyment donic wykonanych z tworzywa sztucznego tz. polietylenu, daje wiele możliwości, których ograniczeniem aranżacyjnym pozostaje jedynie wyobraźnia.

Klasyczny styl i ponadczasowa elegancja ozdobnej donicy polietylenowej

Świetnie wyglądają ustawione blisko siebie. Donice industrialne ozdobne proponujemy w wielu różnych kolorach: od klasycznych, białych, czarnych i szarych, po bardziej kolorowe wersje żółte, czerwone czy zielone. Te designerskie produkty pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty o mniejszych rozmiarach. Sprawdź nasze nowoczesne propozycje. Zachęcamy także do obejrzenia innych produktów z naszego asortymentu. Zobacz dodatki, które podkreślą urok każdego miejsca.

Więcej

Gabinetowe donice 

Jest 3 produktów.
Donica Vendetta to kwintesencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. W donicach o symetrycznych kształtach można zaprezentować każdą kompozycję kwiatową Ostre nowoczesne linie donicy Vendetta zdecydowanie przypadną  do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać...
276 zł
0 Recenzje
W magazynie
Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.
276 zł
0 Recenzje
W magazynie
Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.
402 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów