Prekursorskie donice

Prekursorski design uwzględniający nieprzemijalność oraz styl i praktyczność jest celem, do którego powinieneś dążyć. Piękno wielu współczesnych doniczek balkonowych polega na tym, że są one uderzające wizualnie i wystarczająco wyrafinowane i można je porównać z nowoczesnymi donicami wewnętrznymi jak i z donicami ogrodowymi. Dzisiejsze nowoczesn...

Prekursorski design uwzględniający nieprzemijalność oraz styl i praktyczność jest celem, do którego powinieneś dążyć. Piękno wielu współczesnych doniczek balkonowych polega na tym, że są one uderzające wizualnie i wystarczająco wyrafinowane i można je porównać z nowoczesnymi donicami wewnętrznymi jak i z donicami ogrodowymi. Dzisiejsze nowoczesne donice nie są tymi, które koniecznie krzyczą „na zewnątrz”, dzięki nowoczesnym materiałom, można równie łatwo użyć ich do każdego obiektu projektowanego.

Duże donice do salonu - ozdobne donice na balkon

Donice ozdobne zostały konturowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Wyszukana sylwetka donicy wkomponuje się w każdą przestrzeń jak hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. Donica balkonowa świetnie sprawdzi się jako donica do biura, salonu, galerii, ale również jako donica ogrodowa.

Więcej

Prekursorskie donice 

Jest 2 produktów.
Interesujący produkt o niesportkanym kształcie ozdobiony dobraną roślinnościa zaprezentuje swoje walory estetyczne i nowatorskie w szczególnie imponujący sposób. Godna uwagi sylwetka podkreśli kompozycję kwiatową i walory dekoratorskie określonego miejsca.
185 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica Vesari to kwitesencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Vesari zdecydowanie przypadną  do gustu osobom szukającym ekstranowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że dzieże można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
237 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów