Donice tarasowe

Każda przestrzeń na zewnątrz jak taras, balkon, patio, jest idealnym miejscem do zainstalowania zasobników, a nowoczesne donice tarasowe wysokie są stylowym rozwiązaniem, zwłaszcza, gdy sadzenie w ziemi nie jest możliwe. Dla miłośników nowoczesnego wzornictwa znalezienie odpowiedniego stylu współczesnych donic jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, b...

Każda przestrzeń na zewnątrz jak taras, balkon, patio, jest idealnym miejscem do zainstalowania zasobników, a nowoczesne donice tarasowe wysokie są stylowym rozwiązaniem, zwłaszcza, gdy sadzenie w ziemi nie jest możliwe. Dla miłośników nowoczesnego wzornictwa znalezienie odpowiedniego stylu współczesnych donic jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, biorąc pod uwagę szeroką gamę subtelnych i eleganckich, nowoczesnych wzorów donic.

Twój balkon w zupełnie nowej odsłonie dzięki  wysokim donicom tarasowym

Jeśli rozważasz dodanie nowoczesnych donic tarasowych do swojej przestrzeni na zewnątrz, dobrze jest zbadać wszystkie opcje i zrobić to, zadając sobie następujące pytanie. Jest to ważne tylko dlatego, żeby można łatwiej podjąć decyzję o liczbie i wielkości nowoczesnych donic, których potrzebujesz. W sprzedaży znajdują się donice wysokie tarasowe czarne, białe, donice w różnych odcieniach szarości, wielobarwne. Ponadto oferujemy Państwu skrzynki w wielu popularnych kształtach i wysokościach, prostokątne, okrągłe oraz kwadratowe, wysokie lub niskie.

Ile miejsca mam na nowoczesne donice tarasowe?

Różnorodność atrakcyjnych współczesnych doniczek dostępnych na rynku jest duża, aby rozsądnie wykorzystać przestrzeń na zewnątrz to trzeba znaleźć odpowiedni rozmiar i ilość współczesnych donic zewnętrznych, które poprawią przestrzeń na zewnątrz, czyniąc ją praktyczną i użyteczną, z której można cieszyć się radośnie. Gdy zrozumiesz, ile miejsca masz na postawienie pojemników, wybór nowoczesnych donic tarasowych będzie naturalnie łatwy. Zastosowane donice będą narażone na zmienne warunki atmosferyczne, muszą charakteryzować się odpowiednimi właściwościami, gwarantującymi zachowanie doskonałego stanu przez długi czas.

Więcej

Donice tarasowe 

Jest 18 produktów.
na stronę
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna sylwetka donicy Normalis idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody.
454 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta geometryczna forma donicy Normalis współgra ze złożonymi kształtami roślin. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.
581 zł
0 Recenzje
W magazynie
Elegancka, dekoracyjna i bardzo lekka przez co praktyczne. Klasyczny kształt donicy Normalis sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm.
289 zł
0 Recenzje
W magazynie
Większa donica z serii prostokątnych, idealna do prezentacji większych roślin, które podkreślą walory estetyczne określonej przestrzeni, odpowiednio wyeksponowane będą ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.
738 zł
0 Recenzje
W magazynie
Tradycyjna bryła donicy utrzymana w trendzie geometrycznych i nowoczesnych kształtów. Donica Normalis sama w sobie jest ciekawym elementem ozdobnym do domu na taras czy ogród. Uzupełnienie będą stanowiły rośliny w niej prezentowane.
922 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prostokątna forma donicy sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach, tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość.
1 198 zł
0 Recenzje
W magazynie
Duże donice będą prezentowały się znakomicie ustawione po obu stronach wejścia do domu lub do ogrodu. Ten rodzaj donicy będzie idealny także jako donice tarasowe, lub jako wyposażenie przestrzeni wewnętrznych.
447 zł
0 Recenzje
W magazynie
Niska i stosunkowo długa forma donicy to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Donica Normalis to idealna propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach lub ogródkach restauracyjnych. Doniczki są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne.
410 zł
0 Recenzje
W magazynie
To uniwersalny dodatek, który wywoła efekt WOW w każdym rodzaju aranżacji.Donica Anullo to produkt zaprojektowany z myślą o aranżacji przestrzeni wnętrz jak i powierzchni otwartych. Prosty styl i jednocześnie niepowtarzalny charakter donicy umożliwia wkomponowanie jej w miejsce tradycyjne i nowocześnie zaaranżowane.
422 zł
0 Recenzje
W magazynie
Taras czy balkon może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i wachlarzem świeżych pomysłów dekoracyjnych. W celu jak najlepszego zagospodarowania wąskiej przestrzeni, najlepiej użyć podłużnych donic i mebli narożnych, które są idealne do małych balkonów. Prosta, prostokątna forma donicy gwarantuje weryfikowalność każdego...
737 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica charakteryzuje się dosyć modnym designem o geometrycznym kształcie co pozwala stworzyć kompozycję kwiatową przeznaczoną do dekorowania ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Wyrazista forma doda szyku i elegancji podkreślając określony styl.
1 012 zł
0 Recenzje
W magazynie
Ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
761 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów