Donice salonowe

Nigdy nie było lepszego okresu na rozwój zielonych ogrodów. Kiedy najlepsi mistrzowie kreacji spotykają się z naturą, pojawia się cały melanż oszałamiających możliwości. Sprawdź naszą ofertę donic salonowych, aby aktywizować wyobraźnię ogrodniczą. Posiadamy szeroką gamę wspaniałych i praktycznych rozwiązań dla roślin ogrodowych i roślin, pochodz...

Nigdy nie było lepszego okresu na rozwój zielonych ogrodów. Kiedy najlepsi mistrzowie kreacji spotykają się z naturą, pojawia się cały melanż oszałamiających możliwości. Sprawdź naszą ofertę donic salonowych, aby aktywizować wyobraźnię ogrodniczą. Posiadamy szeroką gamę wspaniałych i praktycznych rozwiązań dla roślin ogrodowych i roślin, pochodzących z najbardziej poszukiwanych europejskich pracowni dekoratorskich. Pokonaj ograniczenia, mamy doniczki z polipropylenu z wbudowaną siatką, aby utrzymać glebę w środku i zbiornik do uwolnienia wody.

Jakie donice salonowe zainspirują moją wyobraźnię?

Dostępne w wielu kolorach, możesz stworzyć przyciągający wzrok obraz z codziennych roślin, które pokochają dzieci i dorośli. Eksploruj wysokość i warstwy w domu dzięki naszym stylowym stojakom na kwiaty, układając rośliny w pomieszczeniach z wyobraźnią i kreatywnością. Oferujemy również gamę doniczek na zewnątrz ogrodowych i doniczek do wnętrz salonowych z nowoczesnych, trwałych i lekkich materiałach z tworzyw sztucznych aluminium i metalu. Nasz rezerwuar doniczek i roślin zawiera kilka nowatorskich pomysłów. Niekonwencjonalny wytrzymały i łatwo przenośny laminat to innowacyjne rozwiązanie w którym możesz uprawiać swoje ulubione kwiaty, zioła, a nawet warzywa.

Jaki materiał będzie najlepszy na donice do salonu?

Dostępne w różnych rozmiarach, są idealne do każdego ogrodu miejskiego i przyniosą modną transformację na balkonie lub działce. Posiadamy również pojemniki ogrodnicze, takie jak doniczki do salonu z wbudowanymi zbiornikami do podlewania, dzięki czemu masz większe szanse utrzymać przy życiu swoje ulubione kwiaty. Niezależnie od tego, czy lubisz swoje doniczki i rośliny z domieszką klasycznej elegancji, rustykalnego uroku lub futurystycznego stylu, z pewnością znajdziesz coś, co zainspiruje Twoje zmysły do modeli, które tworzą nasi najlepsi twórcy. Niezależnie od budżetu, weź ze sobą fantastyczny design do własnego domu i salonu.

Więcej

Donice salonowe 

Jest 24 produktów.
na stronę
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna sylwetka donicy Normalis idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody.
454 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta geometryczna forma donicy Normalis współgra ze złożonymi kształtami roślin. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.
581 zł
0 Recenzje
W magazynie
Elegancka, dekoracyjna i bardzo lekka przez co praktyczne. Klasyczny kształt donicy Normalis sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm.
289 zł
0 Recenzje
W magazynie
Większa donica z serii prostokątnych, idealna do prezentacji większych roślin, które podkreślą walory estetyczne określonej przestrzeni, odpowiednio wyeksponowane będą ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.
738 zł
0 Recenzje
W magazynie
Tradycyjna bryła donicy utrzymana w trendzie geometrycznych i nowoczesnych kształtów. Donica Normalis sama w sobie jest ciekawym elementem ozdobnym do domu na taras czy ogród. Uzupełnienie będą stanowiły rośliny w niej prezentowane.
922 zł
0 Recenzje
W magazynie
Duże donice będą prezentowały się znakomicie ustawione po obu stronach wejścia do domu lub do ogrodu. Ten rodzaj donicy będzie idealny także jako donice tarasowe, lub jako wyposażenie przestrzeni wewnętrznych.
447 zł
0 Recenzje
W magazynie
Niska i stosunkowo długa forma donicy to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Donica Normalis to idealna propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach lub ogródkach restauracyjnych. Doniczki są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne.
410 zł
0 Recenzje
W magazynie
To uniwersalny dodatek, który wywoła efekt WOW w każdym rodzaju aranżacji.Donica Anullo to produkt zaprojektowany z myślą o aranżacji przestrzeni wnętrz jak i powierzchni otwartych. Prosty styl i jednocześnie niepowtarzalny charakter donicy umożliwia wkomponowanie jej w miejsce tradycyjne i nowocześnie zaaranżowane.
422 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donice wysokie geometryczne zyskują popularność głównie dlatego, że są uniwersalne, stylowe i estetyczne. Dzięki połączeniu tych cech, nasze donice doskonale prezentują się zarówno w domu, hotelu jak i lokalu gastronomicznym. Z powodzeniem można je umieścić również na zewnątrz obiektu. Rośliny umieszczone wewnątrz donicy Falko ożywią każdą przestrzeń.
349 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta geometryczna forma donicy Falko odpowiednia do prezentowania wybranych wysokich roślin. Oryginalny styl a zarazem prostoty geometryczny kształt pozwala wkomponować ją w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.
423 zł
0 Recenzje
W magazynie
Model wyjątkowy a jego ozdobna, pełna wyszukanego uroku forma sprawia , że korzystnie prezentuje się w każdym otoczeniu. Charakter produktu przy doborze odpowiedniego koloru i wyboru roślinności poprzez właściwe wkomponowanie w otoczenie zagwarantuje olbrzymią satysfakcję, a nowatorski design sprawi, że donica stanie się perfekcyjnym uzupełnieniem salonu,...
333 zł
1 Recenzje
W magazynie
Ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóci charakteru konkretnego miejsca. Natomiast odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.
445 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów