Duża donica ze stali corten 60.120.40

Nowy produkt

Kolekcja projektów na świeżym powietrzu w której prezentujemy nowoczesne z rewelacyjnym wyglądem donice z cortenu, spełnią wyszukane oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.

3 Przedmioty

769 zł

  • Corten
  • Naturalna

Duże donice ze stali corten poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe. Wykonane z Cortenu, stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrobie wydzielają się tlenki miedzi, łudząco przypominające powszechną rdzę. Donice z cortenu są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Corten z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem i znalazł zastosowanie w architekturze zarówno dużej jak i małej.

Wysokość60 cm
Szerokość30 cm
Głębokość120 cm
Waga28 kg
Pojemność160 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty