Flower pot Corten normalis 55-95-30

New product

Donice świetnie się sprawdzają także w roli mini ogródków warzywnych. Nie w każdym ogrodzie jest możliwość wydzielenia miejsca na posadzenie warzyw i ziół, a tego typu rozwiązanie pozwoli na stworzenie własnego warzywnika. Przy tworzeniu takiego ogródka przydadzą się znaczniki do roślin, które można powkładać do poszczególnych doniczek.

2 Items

439 zł

  • Corten
  • Natural

W balkonowej strefie relaksu niezbędna jest roślinność. Jeśli balustrada balkonu jest przeszklona, można wzdłuż niej na podłodze ustawić duże donice, w których posadzone będą tuje, trawy czy małe krzewy. Nasze cortnowskie donice, odznaczają się wyjątkową trwałością użytkowania i różnorodnością faktur, doskonale współgrając z każdą przestrzenią. Wykonane sprawdzoną technologią. Corten to rodzaj stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrobie wydzielają się tlenki miedzi, tzw. patyna łudząco przypominająca powszechną rdzę. Donice z cortenu są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Corten z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem.

The height55 cm
The width30 cm
The depth95 cm
Weight34 kg
The capacity150 l
The useinside/outside
Guarantee24 months

Write a review

Plastic flower pot Classic 35

Plastic flower pot Classic 35

The round flowerpot will look beautiful in compositions with other outdoor pots in a traditional style, it is an ideal solution for a terrace or balcony. This form of its functionality is perfect in urban space or surrounded by office buildings. Thanks to the universal form it will look great in home salons, winter gardens or terraces.

Related Products