Trapeizodable flower pot of steel corten Trapecio 53

New product

Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.

1 Item

472 zł

  • Corten
  • Natural

Corten rodzaj stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrobie wydzielają się tlenki miedzi, tzw. patyna łudząco przypominająca powszechną rdzę. Donice z cortenu są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Corten z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem i znalazł zastosowanie w architekturze zarówno dużej jak i małej.

The height53 cm
Weight34 kg
The capacity170 l
The useinside/outside
The width with the pit46 cm
The depth with the pit46 cm
The width with the mountain70 cm
The depth with the mountain70 cm
Guarantee24 months

Write a review

Plastic flower pot Classic 35

Plastic flower pot Classic 35

The round flowerpot will look beautiful in compositions with other outdoor pots in a traditional style, it is an ideal solution for a terrace or balcony. This form of its functionality is perfect in urban space or surrounded by office buildings. Thanks to the universal form it will look great in home salons, winter gardens or terraces.

Related Products