Nowoczesne donice ogrodowe

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kolekcji donic wykonanych z aluminium i cortenu

ZOBACZ

Duże donice plastikowe na taras

Donice ogrodowe allegro

Donice duże

Stanowią piękny element dekoracyjny będą na pewno ozdobą każdej zielonej przestrzeni a często również naturalnym drogowskazem wyznaczającym drogę do okalającego dom ogrodu, będą tworzyły ciepły przyjazny nastrój zachęcając gości do wejścia. Donice nowoczesne o okrągłych lub geometrycznych formach gładkie lub z wyraźnie wyodrębnioną fakturą mogą stać samodzielnie lub tworzyć interesujące zestawienia kształtów i barw umieszczonych w nich roślin. Ekskluzywnie pachnąca i wielobarwna zieleń ukryta w gustownych donicach drewnianych dużych pozwoli na nieograniczone możliwości aranżacji doskonale wtopionej w otoczenie zachwycając swoim naturalnym pięknem Duże doniczki to trendy dominujące w modnym ogrodzie i kierunek do naśladownictwa. Szeroki wachlarz donic, jaki prezentujemy pozwoli Ci dobrać donice do salonu, donice w różnych kształtach i w określonej kolorystyce wybranej z szerokiej palety RAL. Nic prostszego, potrzebujesz donice do salonu, na taras czy do ogrodu. Znajdziesz to wszystko w naszej szerokiej ofercie, pomożemy Ci dobrać kształt donicy, wielkość czy wysokość, zaproponujemy ciekawe donice o prostych desingierskich liniach, zróżnicowanych kształtach i określonych kolorach. Nasze donice duże z włókna szklanego, czy też z laminatu, plastiku jak i te z cortenu i aluminium, są nie tylko łatwe w pielęgnacji i stabilne, ale także wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne i odporne na promieniowanie UV.

Donice plastikowe duże

Możesz z powodzeniem wykorzystać do aranżacji salonu, który wzbogacony piękną roślinnością w kolorowych donicach rozbłyśnie barwami i pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie, wyzwoli w nas energię i poczucie samozadowolenia. Z kolei donice ze stali corten będą znakomitą ozdobą Twojego ogrodu. Niesamowity kolor donic cortenowych zmieniający się w czasie pod działaniem naturalnych warunków atmosferycznych będzie stanowił dla Ciebie i Twoich gości zaskoczenie, zmieniając barwy w różnych odcieniach brązu czy czerwieni każdego dnia.


Nowoczesne donice balkonowe

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kolekcji donic wykonanych z laminatu poliestrowo szklanego

ZOBACZ

Ekskluzywne doniczki

Rośliny w donicach do salonu to świetny sposób na udekorowanie tarasu balkonu czy kącika wypoczynkowego Przestawiając donice, można dowolnie zmieniać kompozycje roślin eksponując je wtedy kiedy są najpiękniejsze W dużych donicach doskonale zaprezentują się karłowe rośliny iglaste i liściaste które stworzą piękną naturalną kompozycję dekorującą naszą przydomową przestrzeń. Najczęściej wykorzystywane są donice ogrodowe w kolorach nawiązujących do barw występujących w przyrodzie takich jak różne odcienie beżu i brązu bieli i czerni. Doskonale wtapiają się w otoczenie zachwycając swoim naturalnym charakterem i pięknem.

Nowoczesne donice salonowe

To nieodzowny element wystroju ogrodu tarasu i dowolnie wybranej industrialnej przestrzeni. Proponowane donice salonowe to świetne rozwiązanie do wystroju i zdobienia wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon taras czy trawnik.

Donice nowoczesne

Donice zapewnią elegancki wygląd tarasu czy balkonu. Dostępne są w wielu kształtach oraz kolorach. Oferujemy też dwa standardy wykończenia: mat oraz wysoki połysk. Dzięki temu mogą Państwo dobrać takie nowoczesne donice do salonu, które najlepiej sprawdzą się jako element ozdobny w danym miejscu. Duże doniczki to także dobry wybór do dekoracji obiektów użyteczności publicznej - restauracji, hoteli czy galerii handlowych. Poniżej przedstawiamy Państwu naszą ofertę specjalną.
Unikatowy, wyróżniający się design nowoczesnych donic sprawia, iż stanowią one wyrazistą dekorację przestrzeni. Dlatego ich otoczenie musi stanowić dla nich dobre tło - nowoczesne donice ładnie komponują się w ogrodach miejskich, w czy w przestrzeniach komercyjnych. Donice nowoczesne są bardzo wyraziste, od razu widoczne przez każdego. Tym ważniejsze jest ich prawidłowe obsadzenie - musi być staranne, dokładne i atrakcyjne.

Nowe produkty

Donice do salonu

Donice tarasowe

Donice do biura