Donice wysokie geometryczne

Duże doniczki do salonu

Duże donice ogrodowe do mieszkania

Delikatna forma donicy nadaje charakteru nowoczesnym wnętrzom. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego odpornego na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Idealna dla fanów standardowych rozwiązań w niecodziennym wydaniu. W donicach tych znakomicie ...

Duże doniczki do salonu

Duże donice ogrodowe do mieszkania

Delikatna forma donicy nadaje charakteru nowoczesnym wnętrzom. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego odpornego na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Idealna dla fanów standardowych rozwiązań w niecodziennym wydaniu. W donicach tych znakomicie będą prezentowały się krzewy i kwiaty o wyrazistych kolorach. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni. Nowoczesna forma trapezu o lekko skośnych ściankach sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych oraz użyteczności publicznej. Wewnętrzna wkładka uprawna na głębokości zmniejsza objętość donicy przeznaczoną dla rośliny, co znacznie ułatwia zagospodarowanie donicy. Nadal jednak jest odpowiednia dla bardzo dużych roślin. Wykonana z laminatu włókna, pomalowana farbą poliuretanową jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i może z powodzeniem być wykorzystana na tarasie i balkonie. 

Więcej

Donice wysokie geometryczne 

Jest 2 produktów.
Prosta geometryczna forma donicy Falko odpowiednia do prezentowania wybranych wysokich roślin. Oryginalny styl a zarazem prostoty geometryczny kształt pozwala wkomponować ją w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.
0 Recenzje
Donica Falko to produkt gwarantujący oryginalność, modny, nadzwyczajny design, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty odnajdziesz prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia ciekawszym i zapadającym w pamięć.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów