Donice duże Ultimo

Ponadczasowy desing

Subtelny kształt donicy zagwarantuje udaną aranżację każdej przestrzeni. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego odpornego na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. W doskonałej kondycji przetrwa wiele lat. To ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego wnętrza, ogrodu i tarasu. ...

Ponadczasowy desing

Subtelny kształt donicy zagwarantuje udaną aranżację każdej przestrzeni. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego odpornego na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. W doskonałej kondycji przetrwa wiele lat. To ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego wnętrza, ogrodu i tarasu. Nowoczesne linie donicy zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. W donicach tych znakomicie będą prezentowały się kwiaty i krzewy ozdobne podkreślając swym urokiem piękno aranżowanego miejsca.

Więcej

Donice duże Ultimo 

Jest 3 produktów.
Ta forma donicy przez swoją funkcjonalność i wyszukany kształt sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu basenu. Dzięki uniwersalnemu kształtowi będzie prezentowała się świetnie również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub na tarasach.
620 zł
0 Recenzje
W magazynie
Ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóci charakteru konkretnego miejsca. Natomiast odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.
547 zł
0 Recenzje
W magazynie
Model wyjątkowy a jego ozdobna, pełna wyszukanego uroku forma sprawia , że korzystnie prezentuje się w każdym otoczeniu. Charakter produktu przy doborze odpowiedniego koloru i wyboru roślinności poprzez właściwe wkomponowanie w otoczenie zagwarantuje olbrzymią satysfakcję.
410 zł
1 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów