Donice okrągłe Ultimo

Duże nowoczesne donice do salonu

Donice ogrodowe duże okrągłe

Subtelny kształt donicy zagwarantuje udaną aranżację każdej przestrzeni. Wykonana z włókna szklanego tak zwanego fiberglasu odpornego na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. W doskonałej kondycji przetrwa wiele lat. To ponadczasowe i funkcjonalne...

Duże nowoczesne donice do salonu

Donice ogrodowe duże okrągłe

Subtelny kształt donicy zagwarantuje udaną aranżację każdej przestrzeni. Wykonana z włókna szklanego tak zwanego fiberglasu odpornego na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. W doskonałej kondycji przetrwa wiele lat. To ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego wnętrza, ogrodu i tarasu. Nowoczesne linie donicy zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. W donicach tych znakomicie będą prezentowały się kwiaty i krzewy ozdobne podkreślając swym urokiem piękno aranżowanego miejsca. Proponujemy donice okrągłe, smukłe w kilu wariantach wysokości i zmiennej kolorystyce, które łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Ten wybrany asortyment cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów instytucjonalnych. Zachęcamy osoby odpowiedzialne za organizację przestrzeni biurowych, architektów i projektantów do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Donice okrągłe Ultimo 

Jest 3 produktów.
Ta forma donicy przez swoją funkcjonalność i wyszukany kształt sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu basenu. Dzięki uniwersalnemu kształtowi będzie prezentowała się świetnie również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub na tarasach.
0 Recenzje
Ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóci charakteru konkretnego miejsca. Natomiast odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.
0 Recenzje
Model wyjątkowy a jego ozdobna, pełna wyszukanego uroku forma sprawia , że korzystnie prezentuje się w każdym otoczeniu. Charakter produktu przy doborze odpowiedniego koloru i wyboru roślinności poprzez właściwe wkomponowanie w otoczenie zagwarantuje olbrzymią satysfakcję.
1 Recenzje
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów