Wysokie donice Cubi

Doniczki duże ogrodowe

Wysokie donice ogrodowe

Donica Cubi to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Donica posiada prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania jej potencjału. Donice Cubi charakteryzują się dużą pojemnością, z powodzeniem można w nich sadzić rośliny wielosezonowe. Prosta geo...

Doniczki duże ogrodowe

Wysokie donice ogrodowe

Donica Cubi to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Donica posiada prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania jej potencjału. Donice Cubi charakteryzują się dużą pojemnością, z powodzeniem można w nich sadzić rośliny wielosezonowe. Prosta geometryczna forma donicy współgra ze złożonymi kształtami roślin. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce. Doskonale nadaje się do zdobienia wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon taras czy trawnik. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być również stosowane jako donice ogrodowe w ogrodach, na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej.

Więcej

Wysokie donice Cubi 

Jest 5 produktów.
na stronę
Bądź kreatywny i wybierz produkt, który najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Na przykład donica o prostej konstrukcji geometrycznych kształtach umożliwiająca efektowne zagospodarowania przestrzeni, która dodaje odrobinę nowoczesnego stylu i atrakcyjności.
0 Recenzje
Większość rocznych kwiatów zaprojektowano tak, aby rosły najlepiej zarówno w słońcu, jak i w cieniu. Ale co robisz, jeśli twój dom ma trochę obu? Odpowiedzią jest zaplanowanie odmian, które mogą się rozwijać niemal wszędzie, gdzie je sadzisz. Na przykład donica aluminiowa postawiona w pobliżu niektórych dużych drzew, ale nie pod nimi, gdzie warunki...
0 Recenzje
Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
0 Recenzje
Duże donice do ogrodu mogą być wykonane z wielu tworzyw, ich rozmiar nie stanowi ograniczenia, będą to więc donice z aluminium łatwe w utrzymaniu i odporne na skrajne warunki pogodowe. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 4 z 5 elementów