Wysokie donice Cubi

Donica Cubi to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Donica posiada prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania jej potencjału. Donice wysokie ogrodowe charakteryzują się dużą pojemnością, z powodzeniem można w nich sadzić rośliny wielosezonowe. Prosta geometryczna forma donicy współgra ze ...

Donica Cubi to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Donica posiada prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania jej potencjału. Donice wysokie ogrodowe charakteryzują się dużą pojemnością, z powodzeniem można w nich sadzić rośliny wielosezonowe. Prosta geometryczna forma donicy współgra ze złożonymi kształtami roślin.

Wysokie donica do każdego ogrodu, tarasu oraz biura

Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce. Doskonale nadaje się do zdobienia wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon taras czy trawnik. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być również stosowane jako duże donice ogrodowe w ogrodach, na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej.

Szeroki wachlarz możliwości zastosowania donic wysokich z aluminium

Wysokie donice w połączeniu z egzotyczną rośliną z pewnością przykują uwagę. Białe i czarne, jak i bardziej przebojowe odcienie donic bez problemu potrafią odnaleźć się w aranżacji tworząc metodyczny charakter wykończenia. Dobrym pomysłem jest zmyślne połączenie różnych donic o różnych kształtach lub fakturach tworzących arcymistrzowskie i bardzo indywidualne bogactwo.

Więcej

Wysokie donice Cubi 

Jest 5 produktów.
Bądź kreatywny i wybierz produkt, który najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Na przykład donica o prostej konstrukcji geometrycznych kształtach umożliwiająca efektowne zagospodarowania przestrzeni, która dodaje odrobinę nowoczesnego stylu i atrakcyjności.
1 049 zł
0 Recenzje
W magazynie
Większość rocznych kwiatów zaprojektowano tak, aby rosły najlepiej zarówno w słońcu, jak i w cieniu. Ale co robisz, jeśli twój dom ma trochę obu? Odpowiedzią jest zaplanowanie odmian, które mogą się rozwijać niemal wszędzie, gdzie je sadzisz. Na przykład donica aluminiowa postawiona w pobliżu niektórych dużych drzew, ale nie pod nimi, gdzie warunki...
885 zł
0 Recenzje
W magazynie
Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
667 zł
0 Recenzje
W magazynie
Duże donice do ogrodu mogą być wykonane z wielu tworzyw, ich rozmiar nie stanowi ograniczenia, będą to więc donice z aluminium łatwe w utrzymaniu i odporne na skrajne warunki pogodowe. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd.
439 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donice charakteryzują się dosyć modnym designem, najczęściej geometryczne, często wyróżniają się prostym kształtem. Kolory wpisują się w nowoczesne wzornictwo, czyli szarość, biel, czerń, mocne barwy, najlepiej w wykończeniu połysk. Te modele świetnie nadają się do roślin pnących, takich jak np. bluszcz pospolity, który możę się wokół nich owinąć i...
389 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów