Skrzynka do uprawy kwiatów

Wielbicielom klasyki polecamy doniczki designerskie o wyjątkowym kształcie. Wszystkie one będą pięknie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu. Doniczka okrągła wysoka ze skrzynką do uprawy kwiatów z pomocą której urządzisz balkon taras w stylu minimalistycznym spodobają Ci się? Finezyjna okrągła wysoka donic...

Wielbicielom klasyki polecamy doniczki designerskie o wyjątkowym kształcie. Wszystkie one będą pięknie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu. Doniczka okrągła wysoka ze skrzynką do uprawy kwiatów z pomocą której urządzisz balkon taras w stylu minimalistycznym spodobają Ci się? Finezyjna okrągła wysoka donica Ultimo łączy w sobie prostotę z elegancję. Dostępne w eleganckich kolorach: białym antracytowym, czarnym. Jeśli chcesz uprawiać na balkonie małe iglaki, drzewka oliwne albo cytrusowe, zamów donice stojące. Jeśli chcesz optycznie powiększyć mały pokój dzienny lub nadać dowolnej aranżacji więcej lekkości, z pomocą przyjdą Ci doniczki wysokie. Pojemniki o smukłym kształcie nie zajmują dużo miejsca, zapewniają roślinom dostateczną przestrzeń do wzrostu korzeni i prezentują się bardzo szykownie.

Więcej

Skrzynka do uprawy kwiatów 

Jest 1 produkt.
Trudno zdecydować, czy rośliny powinny znajdować się w pojemniku, takim jak doniczka, czy rośliny powinny być sadzone w ziemi? Oto lista zalet, dlaczego donica wyposażona we wkładkę uprawną oferuje więcej korzyści w porównaniu z sadzeniem w ziemi. Wszechstronność doniczek pozwala na uprawę roślin w różnych obszarach.
28 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji