Ogrodowe donice Normalis

Donice ogrodowe prostokątne

Duże donice prostokątne

Donice ogrodowe pozwalają nam łatwo wprowadzić zieleń i roślinność do przestrzeni, wszędzie tam, gdzie jej brakuje. Donice z Cortenu będą idealną propozycją wystroju określonego terenu w ogrodzie. Wykonano je ze stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i d...

Donice ogrodowe prostokątne

Duże donice prostokątne

Donice ogrodowe pozwalają nam łatwo wprowadzić zieleń i roślinność do przestrzeni, wszędzie tam, gdzie jej brakuje. Donice z Cortenu będą idealną propozycją wystroju określonego terenu w ogrodzie. Wykonano je ze stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrobie wydzielają się tlenki miedzi, tak zwana patyna, łudząco przypominająca powszechnie znaną rdzę. Proponujemy Państwu niezwykłe donice, które słyną ze swojej trwałości i stylowego wyglądu.

Więcej

Ogrodowe donice Normalis 

Jest 8 produktów.
na stronę
Donice z cortenu nawiązują do najnowocześniejszych technik designu. Cechami wyróżniającymi markę są wytrzymałość produktów, ich innowacyjność oraz konkurencyjne ceny. Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne.
415 zł
0 Recenzje
W magazynie
Ogrodowe aranżacje bardzo często uzupełniane są roślinami uprawianymi w donicach. Są one dopełnieniem i dają możliwość uprawy ciekawych gatunków roślin nie nadających się do całorocznej uprawy w gruncie. Głównie jednak ubarwiają i zmieniają oblicze tarasów i wszelkich płaszczyzn na których nie ma możliwości uprawy roślin w gruncie.
309 zł
0 Recenzje
W magazynie
Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
439 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 8 elementów