Donice duże prostokątne

Duże donice na taras

Donice ogrodowe duże prostokątne

Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna, a zarazem wąska sylwetka pozwala na łatwe dopasowanie w miejscach nawet trudno dostępnych. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego gwarantuje żywotność bez najmniejszych uszk...

Duże donice na taras

Donice ogrodowe duże prostokątne

Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna, a zarazem wąska sylwetka pozwala na łatwe dopasowanie w miejscach nawet trudno dostępnych. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego gwarantuje żywotność bez najmniejszych uszkodzeń przez długie lata. Konstrukcja stabilna i lekka może być doskonałym elementem dekoracyjnym każdego niebanalnego wnętrza, z powodzeniem znajdzie również zastosowanie  do wystroju na zewnątrz. Łatwo i natychmiastowo otrzymasz powalający efekt – uwydatnisz rośliny i zaaranżujesz strefy na tarasie. Możesz zaplanować rozdzielenie obszaru tarasu na część dla wypoczynku. Konstrukcja dzieląca je, stworzona z donic o charakterze modułowym będzie znaczącą dekoracją tarasu a kiedy pojawi się potrzeba stworzenia jednej, rozleglejszej przestrzeni (np. gdy do stołu będzie miało zasiąść więcej osób) możesz je szybko przestawić generując zupełnie inną formę tarasowej organizacji. Możliwość zastosowania donic o różnorakich wysokościach daje szansę na zabawę geometrią. Rośliny zlokalizowane na takiej kompozycji, mogą być obserwowane z wielu stron i stworzą naturalne, pełne zieleni rozkwitające wykończenie.

Więcej

Donice duże prostokątne 

Jest 10 produktów.
na stronę
Kompozycje roślinne oraz blask słońca odbijający się na powierzchni donicy pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni. Donice Normalis świetnie prezentują się samodzielnie ale również w towarzystwie bliźniaczej.
0 Recenzje
Donica charakteryzuje się dosyć modnym designem o geometrycznym kształcie co pozwala stworzyć kompozycję kwiatową przeznaczoną do dekorowania ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Wyrazista forma doda szyku i elegancji podkreślając określony styl.
0 Recenzje
Niska i stosunkowo długa forma donicy to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Donica Normalis to idealna propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach lub ogródkach restauracyjnych. Doniczki są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne.
0 Recenzje
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna sylwetka donicy Normalis idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 4 z 10 elementów