Donice stal nierdzewna

Każdy idealnie czuje się w otoczeniu przyrody. Wobec tego wciąż stara się z nią mieć jak najczęściej kontakt. Doskonałym polepszeniem dla miłośników zieleni są ogrody przydomowe. Mając nawet i mały skrawek gruntu warto robić wspaniałe cuda natury. Wystarczy zaopatrzyć się w przepiękne okazy przyrody jak też kwitnące na kolorowo kwiaty w donicach...

Każdy idealnie czuje się w otoczeniu przyrody. Wobec tego wciąż stara się z nią mieć jak najczęściej kontakt. Doskonałym polepszeniem dla miłośników zieleni są ogrody przydomowe. Mając nawet i mały skrawek gruntu warto robić wspaniałe cuda natury. Wystarczy zaopatrzyć się w przepiękne okazy przyrody jak też kwitnące na kolorowo kwiaty w donicach nierdzewnych.

Nowoczesne donice stalowe

W tej chwili wielką uwagę przykłada się oprócz tego na nowoczesne donice, które w najróżniejszych przypadkach stanowią cudną dekorację całej przestrzeni. Bezsprzecznie należy to wszystko ze sobą idealnie połączyć. Duże donice stalowe są zaprojektowane z myślą o wielbicielach uniwersalnej klasyki. Ich niebywale niewymyślny profil cudownie nadaje się do nowoczesnych wystrojów wnętrz i przydomowych ogrodów.

Donice do ogrodu i na taras

Zmienny kwadrat kojarzy się z doskonałością a pozbawienie jakichkolwiek upiększeń czyni, że te donice odpowiednio dopasują się do każdego wystroju wnętrz czy ogrodu. Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki zastosowaniu odpowiedniej donicy ze stali inox. Element ten musi połączyć w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozkwit uprawianej rośliny.

Więcej

Donice stal nierdzewna 

Jest 3 produktów.
Prosta i smukła sylwetka donicy idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca.
1 264 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pojemniki metalowe wykonane ze stali kwasoodpornej są bardzo atrakcyjne i występują w wielu stylach. Przede wszystkim wykorzystywane są w nowoczesnych aranżacjach. Najlepiej jak są wykonane ze stali nierdzewnej. Inne pomimo zastosowania dobrych powłok malarskich są mniej atrakcyjne. Ich niewątpliwie wielką zaletą jest niesamowita wytrzymałość oraz...
595 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica Cubi inox wykonana ze stali szlachetnej, model wyjątkowy, gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. 
360 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów