Donice podświetlane Cubi

Postulowane przez nas wyroby doskonale będą eksponowały się jako element dekoracyjny w ogrodzie prywatnym, w domu jak i w obiektach użyteczności publicznej typu skwery parki, promenady. Seria „light” "led" "rgb" ozdobi wnętrza łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Duże donice ogrodowe w salonie, sypialni pięknie...

Postulowane przez nas wyroby doskonale będą eksponowały się jako element dekoracyjny w ogrodzie prywatnym, w domu jak i w obiektach użyteczności publicznej typu skwery parki, promenady. Seria „light” "led" "rgb" ozdobi wnętrza łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Duże donice ogrodowe w salonie, sypialni pięknie wyeksponują rośliny, które będą widoczne z daleka.

Donice ogrodowe podświetlane

Mogą być odpowiednio prezentowane i dzięki temu każdy z gości Państwa ogrodu z pewnością je dostrzeże. Duże donice podświetlane prezentują się stylowo ustawione po obu stronach wejścia do domu lub do ogrodu. Ten rodzaj będzie idealny także jako donice tarasowe, lub jako wyposażenie przestrzeni wewnętrznych - komercyjnych i prywatnych - w salonie, biurze, hotelu, restauracji.

Więcej

Donice podświetlane Cubi 

Jest 4 produktów.
Wyjątkowo nowoczesna, a zarazem klasyczna – oto podświetlana donica Cubi 97-39-39. Swoim blaskiem skupia uwagę przechodniów, szczególnie po zmroku. Z tego powodu polecana jest jako element ozdobny w ogródkach restauracyjnych, hotelach czy na tarasach. Doskonale nadaje się również do aranżacji wnętrz, gdzie ceni się romantyczny nastrój.
380 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donice podświetlane to niepodważalny hit ostatnich lat. Pozwalają szybko, łatwo i przede wszystkim efektownie odnowić wnętrze, dodając mu przy tym elegancki i szykowny akcent. Ustawione na zewnątrz budynku przykują uwagę wszystkich przechodniów, a roślina umieszczona wewnątrz donicy nabierze blasku i ożywi przestrzeń.  
337 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prezentowany model donicy to sześcian o boku długości 40cm. Dzięki uniwersalnym wymiarom może być dostawiona w parze z innymi donicami tej serii. Zestawienie kilku donic stworzy niepowtarzalną ściankę działową lub może posłużyć jako oświetlenie alejki. Z powodzeniem zastąpi lampę w pomieszczeniu i rozświetli każdy rodzaj rośliny, bez znaczenia czy będzie...
305 zł
0 Recenzje
W magazynie
Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce Donica Pixelpot to model wyjątkowy, gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Ozdobi wnętrze łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. 
341 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów