Donice świecące Normalis

Oferowane przez nas wyroby doskonale będą prezentowały się jako element dekoracyjny w ogrodzie prywatnym, w domu jak i w obiektach użyteczności publicznej typu parki, skwery, promenady. Seria „light” "rgb"ozdobi wnętrza łącząc funkcje lampy i donicy – dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Wyjątkowe zielone ozdoby jak fikusy, monstery i popula...

Oferowane przez nas wyroby doskonale będą prezentowały się jako element dekoracyjny w ogrodzie prywatnym, w domu jak i w obiektach użyteczności publicznej typu parki, skwery, promenady. Seria „light” "rgb"ozdobi wnętrza łącząc funkcje lampy i donicy – dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Wyjątkowe zielone ozdoby jak fikusy, monstery i popularne palmy ozdobją wnętrze dodając przytulnego klimatu. 

Świecące donice ogrodowe - białe

Podłużna sylwetka donicy Normalis idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach Normalis pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Idealnie wpasowują się w potrzeby współczesnych klientów, którzy chętnie poszukują rozwiązań minimalistycznych i równocześnie niezwykle funkcjonalnych.

Więcej

Donice świecące Normalis 

Jest 2 produktów.
Donice podświetlane LED to nie tylko podświetlane donice na taras. Wiele z nich równie dobrze zaprezentuje się w środku i przyczyni do zbudowania nietuzinkowego klimatu w salonie czy ogrodzie. Oferta obejmuje donice nieco większych rozmiarów, które idealnie nadadzą się do nowoczesnych salonów, o luksusowym charakterze.
528 zł
0 Recenzje
W magazynie
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni, model wyjątkowy, gwarantujący niepowtarzalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Ozdobi wnętrze łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. 
307 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów