Donice ogrodowe Cone

Podgrzej ciepło w swoim ogrodzie, obsadzając duże donice tropikalnymi roślinami, które kwitną, gdy letnie temperatury rosną. Te wspaniałe rośliny są bardzo łatwe w uprawie i będą miały duży wpływ na wygląd, patio lub otoczenie basenu. Plus, jeśli mieszkasz na północy w zimie, po prostu przynieś je do dużego, przeszklonego ogrodu tą spektakularną...

Podgrzej ciepło w swoim ogrodzie, obsadzając duże donice tropikalnymi roślinami, które kwitną, gdy letnie temperatury rosną. Te wspaniałe rośliny są bardzo łatwe w uprawie i będą miały duży wpływ na wygląd, patio lub otoczenie basenu. Plus, jeśli mieszkasz na północy w zimie, po prostu przynieś je do dużego, przeszklonego ogrodu tą spektakularną mieszankę czerwonego mandevilla i różowego tropikalnego hibiskusa otaczającego majestatyczną palmę.

Donice miejskie będą odpowiednie od obsadzenia dużymi drzewami

Większość rośliny tropikalnych woli pełne słońce i regularne stosowanie nawozu, aby wyglądały świetnie i cieszyły oczy przez kilka sezonów. Geometryczne kształty donic tworzą wyrazisty element dekoracji, pasują do każdego typu roślin, tworząc wyjątkowo harmonijny obraz.  Wykorzystując nasze donice możesz sprawić, że zwykły taras lub ogród nabiorą niebywale wyrafinowanego charakteru!

Więcej

Donice ogrodowe Cone 

Brak produktów w tej kategorii.