Donice na balkon z polietylenu

Nowoczesne donice na balkon

Donice ogrodowe plastikowe duże

Donica z polietylenu popularnie zwanego plastikiem to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Donice ogrodowe duże nowoczesne, donice na taras, donice wysokie ekskluzywne niebanalne. Donice posiadają prostą formę geometryczne kształty i dziewicze linie co daje użytk...

Nowoczesne donice na balkon

Donice ogrodowe plastikowe duże

Donica z polietylenu popularnie zwanego plastikiem to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Donice ogrodowe duże nowoczesne, donice na taras, donice wysokie ekskluzywne niebanalne. Donice posiadają prostą formę geometryczne kształty i dziewicze linie co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania ich potencjału. Donice świetnie prezentują się samodzielnie ale również w towarzystwie donic o innych kształtach, które można łączyć w dowolne aranżacje. Nowoczesny desing, zróżnicowane kształty, prosta forma, ale również rustykalna stylizacja, może stanowić wyrazistą dekorację przestrzeni i ciekawe urozmaicenie wnętrz. Nowoczesne donice plastikowe zostały zaprojektowane z myślą o ciekawych i designerskich przestrzeniach, z którymi mogłyby idealnie współgrać dopełniając je swoim klasycznym, a zarazem eleganckim kształtem. Ich nietuzinkowa forma powoduje, że staną się one oryginalnym dodatkiem dla tarasów, balkonów czy korytarzy. Nadają się zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych pomieszczeń.

Więcej

Donice na balkon z polietylenu 

Jest 20 produktów.
na stronę
Okrągła donica Classic to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu biurowców. Dzięki uniwersalnemu kształtowi będzie prezentowała się świetnie również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.
154 zł
0 Recenzje
W magazynie
Okrągła donica Magnum to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu biurowców. Dzięki uniwersalnemu kształtowi będzie prezentowała się świetnie również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.
154 zł
0 Recenzje
W magazynie
Wysoka oraz długa donica Lungo maxi to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Lungo maxi to również propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach, tarasach lub ogródkach restauracyjnych.
398 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 20 elementów