Donice z polietylenu

Donice z polietylenu, donice ogrodowe

Donice duże ekskluzywne niebanalne

Donica z polietylenu to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Donice ogrodowe duże, nowoczesne donice, donice na taras, donice wysokie ekskluzywne niebanalne. Donice posiadają prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzysta...

Donice z polietylenu, donice ogrodowe

Donice duże ekskluzywne niebanalne

Donica z polietylenu to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Donice ogrodowe duże, nowoczesne donice, donice na taras, donice wysokie ekskluzywne niebanalne. Donice posiadają prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania ich potencjału. Donice świetnie prezentują się samodzielnie ale również w towarzystwie donic o innych kształtach które można łączyć w dowolne aranżacje.

Więcej

Donice z polietylenu 

Jest 12 produktów.

Podkategorie

Donica Lungo

PROSTA I SMUKŁA sylwetka donicy idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów oprawa oświetleniowa z kablem, wężyk odprowadzający wodę. Donice wykonane są z polietylenu, dzięki temu są lekkie, stabilne, bardzo wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu. Połącz je z innymi donicami o dowolnych kształtach, które idealnie do nich pasują i stwórz swoją własną kompozycje.

Donica Valencia

Donice Valenica zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody.

Donica Ovo

Donice OVO  to klasyczne, uniwersalne donice o idealnych proporcjach. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe .

Donica Slim Line

Donice Slim Line zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody.

Donica Hebana

Eleganckie, dekoracyjne i bardzo lekkie przez co praktyczne. Klasyczny kształt donic Habana sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm.

Donica Vaso

Donice Vaso zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody.

Donica Tower Pot

Donica Tower Pot to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Tower pot posiada prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania jej potencjału.

Donica Nyx

Donice Nyx to klasyczne donice ogrodowe, mogą taż być nadstawką na meble/szafki. Donice świetnie prezentują się samodzielnie ale również w towarzystwie donic o innych kształtach które można łączyć w dowolne aranżacje. Większa forma donicy została zaprojektowana z myślą o dzieleniu przestrzeni. 

na stronę
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni
629 zł
0 Recenzje
W magazynie
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni
329 zł
1 Recenzje
W magazynie
Donica Valencia to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Valencia zdecydowanie przypadną osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
309 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 12 elementów