Donice plastikowe Lungo

Duże donice tarasowe

Doniczki duże plastikowe

Prosta i smukła sylwetka donicy idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Istnieje możliwość zamówie...

Duże donice tarasowe

Doniczki duże plastikowe

Prosta i smukła sylwetka donicy idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów jak wężyk odprowadzający wodę. Donice wykonane są z polietylenu, tak zwanego plastiku, dzięki temu są lekkie, stabilne, bardzo wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu. Połącz je z innymi donicami o dowolnych kształtach, które idealnie do nich pasują i stwórz swoją własną kompozycje kwiatową, która będzie wyglądała jak oaza zieleni.

Więcej

Donice plastikowe Lungo 

Jest 4 produktów.
Wysoka oraz długa donica Lungo maxi to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Lungo maxi to również propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach, tarasach lub ogródkach restauracyjnych.
0 Recenzje
Donica Ambienti Long to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Łagodne, nowoczesne linie donicy  zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
0 Recenzje
Donica Lungo to produkt polskiej marki, producenta funkcjonalnych, trwałych i stylowych donic do ogrodów i wnętrz. Ta duża donica ma 38 cm wysokości i jest kształcie prostokąta. Tę pojemną donicę polecamy w przypadku dużych i średnich roślin zielonych.
1 Recenzje
Klasyczny kształt donic Lungerino sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być również stosowane jako donice ogrodowe w ogrodach, na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej. Szczególne przeznaczenie to dekorowanie ciągów komunikacyjnych i otwartych...
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów