Donice plastikowe Lungo

Duże donice tarasowe

Doniczki duże plastikowe

Prosta i smukła sylwetka donicy idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Istnieje możliwość zamówie...

Duże donice tarasowe

Doniczki duże plastikowe

Prosta i smukła sylwetka donicy idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów jak wężyk odprowadzający wodę. Donice wykonane są z polietylenu, tak zwanego plastiku, dzięki temu są lekkie, stabilne, bardzo wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu. Połącz je z innymi donicami o dowolnych kształtach, które idealnie do nich pasują i stwórz swoją własną kompozycje kwiatową, która będzie wyglądała jak oaza zieleni.

Więcej

Donice plastikowe Lungo 

Jest 4 produktów.
na stronę
Wysoka oraz długa donica Lungo maxi to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Lungo maxi to również propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach, tarasach lub ogródkach restauracyjnych.
398 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica Ambienti Long to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Łagodne, nowoczesne linie donicy  zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
430 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica Lungo to produkt polskiej marki, producenta funkcjonalnych, trwałych i stylowych donic do ogrodów i wnętrz. Ta duża donica ma 38 cm wysokości i jest kształcie prostokąta. Tę pojemną donicę polecamy w przypadku dużych i średnich roślin zielonych.
267 zł
1 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 4 elementów