Donice plastikowe Valencia

Wysokie donice do salonu

Donice ogrodowe plastikowe

Oferujemy wyselekcjonowany asortyment artykułów z polietylenu, które doskonale sprawdzają się w biurach, gabinetach, poczekalniach i obiektach użyteczności publicznej Donice Valenica zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukł...

Wysokie donice do salonu

Donice ogrodowe plastikowe

Oferujemy wyselekcjonowany asortyment artykułów z polietylenu, które doskonale sprawdzają się w biurach, gabinetach, poczekalniach i obiektach użyteczności publicznej Donice Valenica zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń. Ten wybrany asortyment cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów instytucjonalnych. Zachęcamy osoby odpowiedzialne za organizację przestrzeni biurowych, architektów i projektantów do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Donice plastikowe Valencia 

Jest 1 produkt.
Donica Valencia to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Valencia zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
251 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji