Donice na taras plastik Ovo

Donice plastikowe duże okrągłe

Eleganckie donice ogrodowe

Donice Ovo  to klasyczne, uniwersalne donice o idealnych proporcjach. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe. Nowoczesne donice będą idealne do przestrzeni o podobnym charakterze - ...

Donice plastikowe duże okrągłe

Eleganckie donice ogrodowe

Donice Ovo  to klasyczne, uniwersalne donice o idealnych proporcjach. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe. Nowoczesne donice będą idealne do przestrzeni o podobnym charakterze - wyrazistych. geometrycznych, luksusowych. Świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach ogrodowych prywatnych jak też publicznych - w ogrodach, na tarasie czy w salonie. Co więcej, dzięki nim, można stworzyć zachwycające aranżacje otoczenia i dowolnie zmieniać kompozycje roślin, eksponując je wówczas, gdy są najpiękniejsze.

Więcej

Donice na taras plastik Ovo 

Jest 1 produkt.
Okrągła sylwetka donicy Ovo idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach Ovo pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice ogrodowe.
1 Recenzje
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji