Wysoka donica Hebana

Eleganckie, wysokie donice dekoracyjne i bardzo lekkie przez co praktyczne. Klasyczny kształt donic Habana sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Mrozoodporne, lekkie, odporne na uderzenia i działanie promieni UV pozwolą użytkownikom cieszyć się produktem przez długi czas. Okrągła forma sprawdzi się doskonale w ba...

Eleganckie, wysokie donice dekoracyjne i bardzo lekkie przez co praktyczne. Klasyczny kształt donic Habana sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Mrozoodporne, lekkie, odporne na uderzenia i działanie promieni UV pozwolą użytkownikom cieszyć się produktem przez długi czas. Okrągła forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach. Natomiast tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość.

Wysokie okrągłe donice z tworzywa sztucznego - donice na balkon

Jeśli masz taką możliwość, na wszelki wypadek zmierzaj do nowoczesnych donic z tworzywa sztucznego, które można przynieść do domu, gdy pora roku się ochłodzi i bezproblemowo zaadaptuj je w nowoczesne donice wewnętrzne. Wszechstronność jest zawsze dobrą cechą każdego nowoczesnego produktu, więc jeśli masz wybór, zawsze dobrym pomysłem jest spektrum nowoczesnych doniczek z tworzywa sztucznego, które wykonują pracę przez cały rok, a nie tylko, gdy pogoda jest sprzyjająca. Pamiętaj, że zakupy jednorazowe są nierozsądne zarówno pod względem finansowym, jak i środowiskowym.

Więcej

Wysoka donica Hebana 

Jest 1 produkt.
Te designerskie produkty pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty o mniejszych rozmiarach. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.
243 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji