Plastikowe donice Vaso

Eleganckie donice do salonu

Donice nowoczesne na taras

Donice Vaso zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody, będą idealne do innych przestrzeni o podobnym ...

Eleganckie donice do salonu

Donice nowoczesne na taras

Donice Vaso zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody, będą idealne do innych przestrzeni o podobnym charakterze - wyrazistych, geometrycznych, luksusowych. Wyraziste kolory, geometryczne kształty, bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność.

Więcej

Plastikowe donice Vaso 

Jest 1 produkt.
Vaso to ekstrakt panującej orientacji na donice o geometrycznych kształtach, dzięki swojemu wyszykanemu wzornictwu, długo nie wyjdzie z mody. Ostre, nowoczesne linie donicy Vaso zdecydowanie trafią do gustu osobom szukającym nowoczesnych zdobniczych kształtów.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji