Plastikowe donice Vaso

Eleganckie donice do salonu

Donice nowoczesne na taras

Donice Vaso zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody, będą idealne do innych przestrzeni o podobnym ...

Eleganckie donice do salonu

Donice nowoczesne na taras

Donice Vaso zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody, będą idealne do innych przestrzeni o podobnym charakterze - wyrazistych, geometrycznych, luksusowych. Wyraziste kolory, geometryczne kształty, bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność.

Więcej

Plastikowe donice Vaso 

Jest 1 produkt.
Donica Vaso to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach, dzięki swojemu designerskiemu kształtowi, długo nie wyjdzie z mody. Ostre, nowoczesne linie donicy Vaso zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych zdobniczych kształtów.
235 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji