Donica świecąca do ogrodu

Nowoczesna forma donicy o przekroju kwadratu o zmiennych wymiarach sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych oraz użyteczności publicznej. Donice Slim Line zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w k...

Nowoczesna forma donicy o przekroju kwadratu o zmiennych wymiarach sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych oraz użyteczności publicznej. Donice Slim Line zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody.

Donice podświetlane na taras

Wykonana z polietylenu jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i może z powodzeniem być wykorzystana na tarasie i balkonie. Donica bardzo dobrze prezentuje się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach domów i biur. Łatwo z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb. Smukły kształt i prosta forma to najlepsze dopełnienie nowoczesnego stylu.

Więcej

Donica świecąca do ogrodu 

Jest 2 produktów.
Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń, hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne oraz blask oświetlenia bijący z jej wnętrza pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.
503 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń, hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne oraz blask oświetlenia bijący z jej wnętrza, pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.
300 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów