Donice świecące Slim Line

Nowoczesne donice ogrodowe

Donice LED dekoracyjne

Nowoczesna forma kwadratu o zmiennych wymiarach sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych oraz użyteczności publicznej. Donice Slim Line zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i sm...

Nowoczesne donice ogrodowe

Donice LED dekoracyjne

Nowoczesna forma kwadratu o zmiennych wymiarach sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych oraz użyteczności publicznej. Donice Slim Line zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody. Wykonana z polietylenu jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i może z powodzeniem być wykorzystana na tarasie i balkonie. Donica bardzo dobrze prezentuje się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach domów i biur. Łatwo z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb.

Więcej

Donice świecące Slim Line 

Jest 2 produktów.
Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń, hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne oraz blask oświetlenia bijący z jej wnętrza pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.
0 Recenzje
Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń, hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne oraz blask oświetlenia bijący z jej wnętrza, pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów