Donica świecąca salonowa

Donice zewnętrzne i wewnętrzne wysokiej jakości, łączące stylowy design i funkcjonalność, to pewna satysfakcja z zakupu, która trwa przez wiele, wiele lat. Donice świecące Valencia zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, ...

Donice zewnętrzne i wewnętrzne wysokiej jakości, łączące stylowy design i funkcjonalność, to pewna satysfakcja z zakupu, która trwa przez wiele, wiele lat. Donice świecące Valencia zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody.

Donice podświetlane do salonu

Doniczki ogrodowe podświetlane pozwalają nam łatwo wprowadzić zieleń i roślinność do przestrzeni, wszędzie, gdzie jej brakuje. Łatwo też z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb. Bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność - mogą więc Państwo wybierać donice wyposażone w podświetlenie LED, które znakomicoie zaprezentują się również w salonie.

Więcej

Donica świecąca salonowa 

Jest 1 produkt.
Donica Valencia to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Valencia zdecydowanie przypadną osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
272 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji