Doniczki plastikowe Tower Pot

Do nowoczesnego projektu sadzarki stosuje się szereg doskonałych materiałów, z których każdy podnosi wizualny wygląd i praktyczność. Głównym czynnikiem decydującym o wyborze materiału powinien być rozmiar i trwałość. Musisz mieć na uwadze wybór materiału, który nie sprawi, że przesuwanie sadzarek w razie potrzeby będzie niepotrzebnie trudne. W p...

Do nowoczesnego projektu sadzarki stosuje się szereg doskonałych materiałów, z których każdy podnosi wizualny wygląd i praktyczność. Głównym czynnikiem decydującym o wyborze materiału powinien być rozmiar i trwałość. Musisz mieć na uwadze wybór materiału, który nie sprawi, że przesuwanie sadzarek w razie potrzeby będzie niepotrzebnie trudne. W przypadku większych donic, najlepszym rozwiązaniem może być plastik lub inny lekki materiał syntetyczny. Proponujemy praktyczną symetryczną donicę Tower Pot!

Donice plastikowe kwadratowe duże

Donica kwadratowa Tower Pot to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Tower pot posiada prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania jej potencjału. Dlatego ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóci charakteru konkretnego miejsca. Natomiast odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.

Więcej

Doniczki plastikowe Tower Pot 

Jest 2 produktów.
Chcąc stworzyć udaną kompozycję roślinną warto wybrać odpowiednią donicę, która nie tylko spełni role użyteczną, ale zachwyci także każdego wielbiciela ponadczasowego wzornictwa. Estetyczna propozycja Polskiej marki, to nowoczesna donica o kształcie sześcianu dająca duże możliwości aranżacyjne. Uniwersalna bryła sprawdzi się we wnętrzach mieszkań i biur,...
284 zł
0 Recenzje
W magazynie
Prosta, kwadratowa forma donicy Power Pot 70 doskonale współgra z każdą rośliną. Doskonale nadaje się do aranżacji wszelkiego rodzaju patio, balkonów i trawników. Przyciągnie uwagę przechodniów, jeśli zostanie postawiona przed restauracją czy innym budynkiem. Połączenie kilku takich samych donic może posłużyć jako ścianka działowa.
259 zł
0 Recenzje
In stock
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów