Doniczki plastikowe Tower Pot

Donice plastikowe duże

Duże doniczki na taras

Donica Tower Pot to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Tower pot posiada prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania jej potencjału. Dlatego ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóc...

Donice plastikowe duże

Duże doniczki na taras

Donica Tower Pot to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Tower pot posiada prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania jej potencjału. Dlatego ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóci charakteru konkretnego miejsca. Natomiast odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu. 

Więcej

Doniczki plastikowe Tower Pot 

Jest 2 produktów.
Donica Pixel pot świetnie prezentuje się samodzielnie ale również w towarzystwie bliźniaczej donicy. Swoimi wymiarami idealnie pasuje do donicy Longerino z którą można ją łączyć.
0 Recenzje
Donica Tower pot świetnie prezentuje się samodzielnie, ale również w towarzystwie bliźniaczej donicy. Swoimi wymiarami idealnie pasuje do donicy Longerino, z którą można ją łączyć.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów