Doniczki plastikowe Tower Pot

Do nowoczesnego projektu sadzarki stosuje się szereg doskonałych materiałów, z których każdy podnosi wizualny wygląd i praktyczność. Głównym czynnikiem decydującym o wyborze materiału powinien być rozmiar i trwałość. Musisz mieć na uwadze wybór materiału, który nie sprawi, że przesuwanie sadzarek w razie potrzeby będzie niepotrzebnie trudne. W p...

Do nowoczesnego projektu sadzarki stosuje się szereg doskonałych materiałów, z których każdy podnosi wizualny wygląd i praktyczność. Głównym czynnikiem decydującym o wyborze materiału powinien być rozmiar i trwałość. Musisz mieć na uwadze wybór materiału, który nie sprawi, że przesuwanie sadzarek w razie potrzeby będzie niepotrzebnie trudne. W przypadku większych donic, najlepszym rozwiązaniem może być plastik lub inny lekki materiał syntetyczny. Proponujemy praktyczną symetryczną donicę Tower Pot!

Donice plastikowe kwadratowe duże

Donica kwadratowa Tower Pot to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Tower pot posiada prostą formę co daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości wykorzystania jej potencjału. Dlatego ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóci charakteru konkretnego miejsca. Natomiast odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.

Więcej

Doniczki plastikowe Tower Pot 

Jest 2 produktów.
Donica Pixel pot świetnie prezentuje się samodzielnie ale również w towarzystwie bliźniaczej donicy. Swoimi wymiarami idealnie pasuje do donicy Longerino z którą można ją łączyć.
284 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica Tower pot świetnie prezentuje się samodzielnie, ale również w towarzystwie bliźniaczej donicy. Swoimi wymiarami idealnie pasuje do donicy Longerino, z którą można ją łączyć.
259 zł
0 Recenzje
In stock
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów